0

Niepokojące słowa Rafała Ziemkiewicza. Dziennikarz powiedział to wprost

Reklama

Magdalena Ogórek i Rafał Ziemkiewicz zostali skazani prawomocnym wyrokiem – wiadomość w tej sprawie przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych Elżbieta Podleśna i media. Teraz głos w tej sprawie w rozmowie z portalem Wirtualne Media zabrał Rafał Ziemkiewicz, który zapowiedział swój ruch w kwestii nałożonej kary.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Reklama

Sąd Okręgowy miał w pełni podtrzymać orzeczenie sądu pierwszej instancji w sprawie dwójki popularnych dziennikarzy. Przedmiotem postępowania było zniesławienie. Sprawę sądową Magdalenie Ogórek i Rafałowi Ziemkiewiczowi wytoczyła Elżbieta Podleśna.

Chodzi o jeden z odcinków programu „W tyle wizji”, w trakcie którego dziennikarze mieli podważyć kompetencje Podleśnej jako psychoterapeutki.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor i gwiazda popularnego serialu

W lutym 2019 roku na antenie TVP w programie „W tyle wizji” podważali oni kompetencje Podleśnej jako psychoterapeutki. Sugerowali także, że namawia swoich pacjentów do udziału w antyrządowych manifestacjach, agitując politycznie podczas spotkań terapeutycznych – napisał portal „Wirtualna Polska”.

Reklama

Rafał Ziemkiewicz o karze

Głos w tej sprawie krótko zabrała Magdalena Ogórek, która za pośrednictwem mediów społecznościowych poleciła zapoznanie się z wpisem Rafała Ziemkiewicza w tej sprawie. Były dziennikarz TVP podkreślił, że jego zdaniem omawiana sprawa dotyczy go przypadkiem i podchodzi do niej z dystansem.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

Ziemkiewicz dodał również, że wyrok jest dla niego skandalem. Teraz publicysta wypowiedział się na temat orzeczonej kary w rozmowie z portalem „Wirtualne Media”.

Zamierzam złożyć wniosek o zamianę grzywny na areszt. Pieniądze są mi potrzebne na studia córek, a na starość (coraz już bliższą) chciałbym wrócić do powieściopisarstwa, więc takie doświadczenie może mi się przydać – przytacza słowa dziennikarza portal „Wirtualne Media”.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama