0

Reakcja trenera reprezentacji Polski mówi wszystko. Nagranie hitem internetu (WIDEO)

Reklama

Fernando Santos zdecydowanie nie może być zadowolony z wczorajszego meczu reprezentacji Polski z reprezentacją Czech. Internet obiegło nagranie, na którym widać jedną z reakcji portugalskiego szkoleniowca biało-czerwonych.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Reklama

Mundial w Katarze nie napawał zbyt dużym optymizmem kibiców biało-czerwonych. Co prawda kadrowicze Czesława Michniewicza wyszli z grupy i odpadli za sprawą porażki z przyszłymi wicemistrzami świata – Francuzami, lecz styl naszej kadry narodowej dla wielu osób był bardzo trudny do zaakceptowania – choć to i tak bardzo delikatne słowa w tej sprawie.

POLECAMY TAKŻE: Kompromitacja reprezentacji Polski. Legenda mocno uderza w Lewandowskiego

Po mundialu szybko pojawiły się pytania, czy w aktualnej sytuacji pozostawić na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski Czesława Michniewicza. Ostatecznie Polski Związek Piłki Nożnej postanowił nie przedłużać współpracy z byłym trenerem Legii Warszawa.

POLECAMY TAKŻE: Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Jest reakcja ze strony TVP

W tej sytuacji niedługo później media obiegła informacja o zatrudnieniu przez PZPN Fernando Santosa – byłego trenera reprezentacji Portugalii, z którą zdobył między innymi tytuł mistrza Europy.

Reklama

Fernando Santos i jego reakcja

Porażka ma zawsze kilka twarzy. Jedni się z niej po prostu śmieją za sprawą publikowanych memów. Z kolei drudzy zwracają uwagę na pewno mniej lub bardziej ważne szczegóły, które miały miejsce w trakcie spotkania. Tak było i wczoraj po meczu. Między innymi na profilu TVP Sport pojawiło się krótkie nagranie, na którym widać jedną z reakcji nowego selekcjonera reprezentacji Polski – Fernando Santosa.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan ponownie w TVP? Padł twardy warunek

W pewnym momencie kamery uchwyciły selekcjonera reprezentacji Polski, który  wyraźnie wydawał się rozczarowany i zupełnie zaskoczony tym, co wczoraj działo się przed jego oczami w trakcie rywalizacji z reprezentacją Czech.

Źródło: Twitter, Interia Sport

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama