0

Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Pojawiły się nowe wieści [FOTO]

Reklama

Dawid Kubacki przedwcześnie zakończył sezon 2022/23. Powodem decyzji polskiego skoczka były poważne problemy zdrowotne jego żony. Teraz media obiegły nowe wieści od z domu państwa Kubackich.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Reklama

Dawid Kubacki przez wiele lat stanowi jedno z najważniejszych ogniw Polskiej kadry skoczków. Pokazał to szczególnie w trakcie ostatniego sezonu Pucharu Świata. 33-latek przez długi czas był liderem klasyfikacji generalnej PŚ.

Z kolei w trakcie mistrzostw świata w Planicy na dużej skoczni zdobył brązowy medal. Niestety udany sezon skoczka zakończył się przedwcześnie z powodu poważnych problemów zdrowotnych jego żony, która trafiła do szpitala.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

W tej sytuacji skoczek zrezygnował w marcu z zawodów Pucharu Świata w Vikersund i postanowił wrócić do domu, aby być przy swojej żonie i dzieciach. Następnie o zakończeniu sezonu poinformował kibiców za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła – napisał Dawid Kubacki na Instagramie.

POLECAMY TAKŻE: Jarosław Jakimowicz stracił pracę w TVP. Pojawiły się zaskakujące informacje

– Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – podkreślił ówczesny wicelider Pucharu Świata.

Reklama

Dawid Kubacki i nagranie żony

Dawid Kubacki w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że wszystko jest na dobrej drodze.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów. Michał Rachoń zabrał głos w ważnej sprawie [WIDEO]

Teraz jest wszystko na dobrej drodze. Żona jest w domu i rehabilitacja przynosi efekty. To jest najważniejsze w tym momencie. Cała praca lekarzy i zabezpieczenie wspólnego powrotu do domu daje nam poczucie bezpieczeństwa. Nie musimy chodzić „jak na szpilkach”. Jest tak dobrze, jak tylko teraz może być – ocenił.

To jednak nie wszystko. W tym tygodniu Marta Kubacka opublikowała za pośrednictwem InstaStory nagranie, na którym widać skoczka, który spędza czas na domowych pracach z rodziną.

Screen Instagram

Źródło: Instagram, Super Express

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział także Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama