0

Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Reklama

Dawid Kubacki pod koniec ubiegłego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich przeżył niemały dramat. Jego żona nagle trafiła niespodziewanie do szpitala. Niedługo później lider kadry polskich skoczków poinformował o przedwczesnym zakończeniu sezonu.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Znana dziennikarka TVP nagle zniknęła. Pojawiły się zaskakujące informacje

Reklama

Dość niedawno do tamtych wydarzeń postanowił wrócić tata Dawida Kubackiego — Edward Kubacki, który opublikował swój tekst na łamach portalu sportowefakty.wp.pl.

Dawid Kubacki sezon 2022/2023 z pewnością może zaliczyć do udanych. Polski skoczek przez długi czas prowadził w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Natomiast w w trakcie mistrzostw świata w Planicy zajął trzecie miejsce na dużej skoczni.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Skoczek mógł do samego końca cyklu walczyć o jak najwyższą lokatę w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, lecz to uniemożliwiła poważna choroba jego żony.

– Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła – napisał Dawid Kubacki na Instagramie.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

– Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – podkreślił ówczesny wicelider Pucharu Świata.

Dawid Kubacki wrócił już do treningów z kadrą. Spędził także wakacje z rodziną, co można wywnioskować po zdjęciach dodanych na Instagramie przez jego żonę, która najgorsze ma już za sobą.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Na to czekało wielu widzów Michała Rachonia. Wszystko jest już jasne [WIDEO]

Jednak niedawno do tamtych wydarzeń postanowił wrócić tata Dawida Kubackiego — Edward Kubacki, który opublikował swój tekst na łamach portalu sportowefakty.wp.pl.

Reklama

Dawid Kubacki i choroba żony – tata skoczka wraca do dramatycznych wydarzeń

Jesteśmy katolikami, nie mam zamiaru tego ukrywać. Kiedy jakieś zawody miały miejsce w niedzielę, szliśmy na mszę, czy to przed, czy po starcie. Dawid został przy wierze. I mam przekonanie, że w sytuacji, która niedawno spotkała jego rodzinę, wiara bardzo pomogła. Przecież nawet profesorowie załamywali ręce przy arytmii, na jaką synowa cierpiała po porodzie – czytamy.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Wyobraź sobie, że jesteś na zawodach i nagle dostajesz telefon, że żona jest w ciężkim stanie. To jest coś strasznego, nikomu nie życzę takiej sytuacji. Było widać, że bardzo cierpiał. Tego nie da się opisać. Cierpieliśmy wszyscy, ale on szczególnie. Trzeba się cieszyć, że ten dramat minął. Myślę, że psychicznie Dawid wyjdzie z niego wzmocniony. Przeżył niebywały stres, ale też dostał kopa do działania – napisał Edward Kubacki.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama