0

Sensacyjna informacja obiegła media. Chodzi o Fernando Santosa i PZPN [FOTO]

Reklama

Fernando Santos przestanie być selekcjonerem reprezentacji Polski? Nowe informacje na temat szkoleniowca reprezentacji Polski przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych dziennikarz portalu WP Sportowe Fakty — Piotr Koźmiński.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Reklama

Sytuacja reprezentacji Polski jest wręcz fatalna. Kibice są wyraźnie poirytowani tym, jaki poziom zaprezentowała w ostatnim czasie kadra Fernando Santosa. W niedzielę Polacy przegrali z reprezentacją Albanii na wyjeździe w ramach eliminacji do Euro 2024.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Po porażce w Albanii sytuacja Polaków jest mocno skomplikowana. Sporo mówi się o tym, że aktualnie jedyną drogą, która da nam awans na mistrzostwa Europy w Niemczech za rok jest uczestnictwo w barażach do turnieju. Przed biało-czerwonymi jeszcze trzy spotkania w ramach eliminacji do Euro 2024 – z Wyspami Owczymi, Czechami i również Mołdawią.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Jednak wciąż nie jest jasne, czy jeszcze w tych meczach selekcjonerem reprezentacji Polski będzie Fernando Santos. Z nowych informacji przekazanych w mediach wynika, że portugalski selekcjoner nie będzie już pracować z polską kadrą narodową.

Reklama

Fernando Santos zwolniony?

Nowe informacje na temat szkoleniowca reprezentacji Polski przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych dziennikarz portalu WP Sportowe Fakty — Piotr Koźmiński.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

– Według mojej wiedzy Fernando Santos przestaje być trenerem reprezentacji Polski!!!! – poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych Piotr Koźmiński z WP Sportowe Fakty.

Przypomnijmy – Fernando Santos przejął stery nad reprezentacją Polski na początku bieżącego roku. Zastąpił Czesława Michniewicza, który wygrał z reprezentacją Polski baraże o udział w mundialu w Katarze, gdzie biało-czerwoni wyszli z grupy i odpadli w kolejnej fazie pucharowej z reprezentacją Francji, która ostatecznie zdobyła tytuł wicemistrza świata.

 

Źródło: Twitter, TVP Sport

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama