0

Sensacyjna informacja. Znana dziennikarka bliska odejścia z TVP?

Reklama

Od pewnego czasu często można napotkać w mediach stwierdzenia, że w TVP w najbliższym czasie dojdzie do sporych zmian, co ma mieć związek z wynikami ostatnich wyborów parlamentarnych w Polsce. Jednak niektóre programy i dziennikarze mogą zniknąć z anteny z zupełnie innych przyczyn. Tak może być choćby w przypadku Elżbiety Jaworowicz i jej kultowego programu, który mimo wszystko budzi coraz więcej kontrowersji.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja obiegła media. Chodzi o Kurdej-Szatan i TVP

Reklama

Program „Sprawa dla reportera” jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej już od ponad 40 lat. Długość jego produkcji z pewnością może robić duże wrażenie, ponieważ trudno znaleźć drugi tego typu program w naszym kraju z tak pokaźnym stażem. Na dodatek bez zmian prowadzącą format jest Elżbieta Jaworowicz, bez której wielu widzów raczej sobie nie potrafi wyobrazić „Sprawy dla reportera”.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Jednak od pewnego czasu w mediach można spotkać się z komentarzami, że program Elżbiety Jaworowicz wkrótce dobiegnie do końca swojej emisji. W ostatnich latach produkcja niestety stała się obiektem żartów i kpin i to niestety nie bez powodu. Pewne elementy programu faktycznie mocno obiegają od sedna problemów osób, które postanowiły zgłosić się do programu Elżbiety Jaworowicz.

Reklama

Schyłek Elżbiety Jaworowicz w TVP?

Janusz Daszczyński, prezes TVP w latach 2015-2016 w rozmowie z portalem Wirtualne Media powiedział, że „nadchodzi schyłek tego archaicznego już formatu”. – Zauważam jego modyfikacje, niestety idą one w nieciekawym kierunku – spłycania dramatów, o jakich opowiada i udziału w nim gwiazd disco polo – podkreśla.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca decyzja TVP. Chodzi o znany program Adriana Klarenbacha

Elżbieta Jaworowicz zawsze miała coś wspólnego z wiatrem. Od lat zachowuje się jak przysłowiowy kurek na dachu, by nie powiedzieć kurek na kościele (znany choćby z mickiewiczowskiego „Pana Tadeusza”). Doskonale analizuje trendy związane z kolejnymi, zmieniającymi się władzami Telewizji Polskiej i perfekcyjnie się do nich dostosowuje. Uczyniła to nawet wtedy, gdy w 1994 roku pierwszy zarząd TVP, z moim zresztą udziałem, działający już pod rządami nowej ustawy o radiofonii i telewizji postanowił, że „Sprawa dla reportera” nie będzie już nadawana na żywo, a nagrywana i emitowana po tzw. kolaudacji – mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Janusz Daszczyński.

Źródło: Wirtualne Media, Plejada

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły również mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał również nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama