0

Silny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost [FOTO]

Reklama

Tomasz Lis z pewnością od dawna nie może narzekać na spory rozgłos wokół swojej osoby. Niedawno media obiegła informacja o zarzutach prokuratorskich dla dziennikarza, które dotyczyły reklamowania napojów alkoholowych.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Reklama

W międzyczasie dziennikarz był bardzo aktywny w mediach, gdzie wystąpił między innymi w TVN, Kanale Sportowym i na kanale Żurnalisty na YouTube. Pewne słowa wypowiedziane przez dziennikarza doprowadziły do tego, że zareagować postanowiła jego była żona – Kinga Rusin. O co dokładnie chodzi?

Tomasz Lis przez wiele lat pełnił obowiązki redaktora naczelnego Newsweek Polska. Jednak w zeszłym roku jego kierownictwo nad redakcją dobiegła końca.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

W międzyczasie pojawiły się także poważne zarzuty pod jego adresem dotyczące praktyk, które mogły nosić znamiona mobbingu. Jednak kontrola Państwowej Inspekcji Pracy nie potwierdziła doniesień o mobbingu, nieprawidłowościach w „Newsweeku”.

Na dodatek na temat Lisa zrobiło się w mediach głośno również za sprawą zarzutów dotyczących reklamowania napojów alkoholowych w internecie. Dziennikarz jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami na wiele tematów, które często dotyczą burzących spraw politycznych w naszym kraju.

Polecamy również: Zaskakujące informacje ws. Jerzego Stuhra. Takich słów mało kto się spodziewał

Jednak Tomasz Lis nie ogranicza się tylko i wyłącznie do swoich profili w mediach społecznościowych. Niedawno wystąpił między innymi w TVN, Kanale Sportowym i na kanale Żurnalisty na YouTube. Pewne słowa wypowiedziane przez dziennikarza sprawiły, że zareagować postanowiła jego była żona – Kinga Rusin.

Reklama

Tomasz Lis i Kinga Rusin

W trakcie rozmowy na kanale Żurnalisty zapytano Tomasza Lisa o to, czy zawsze wybierał w swoim życiu silne kobiety. Były redaktor naczelny Newsweeka w przyznał, że nie chciał w swoim życiu żony, która miałaby być „od obiadów” i „nakładania kapci”.

– Nie chciałem mieć nigdy żony od obiadów i nakładania kapci, dla której treścią życia byłoby oczekiwanie, aż mąż wróci z pracy. W związku z tym żonami moimi były kobiety silniejszej indywidualności. Uważam, że osoby wybitne – mówił.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Andrzej Seweryn na znanym festiwalu. Pojawiła się zdecydowa reakcja [WIDEO]

Padło również pytanie o książkę Kingi Rusin, którą wydała po rozstaniu z Lisem. Dziennikarz przyznał, że nie chciałby wchodzić w polemikę ze swoją byłą żoną, lecz mimo wszystko zdecydował się na zdradzenie pewnej tendencji za czasów ich wspólnego związku.

Byłoby błędem taktycznym i strategicznym, gdybym publicznie wchodził z Kingą w polemiki, ale nie mogę nie zauważyć, że jednak przez siedem lat życia obiady jadłem zawsze w stołówce, poza weekendami. A w weekendy jedliśmy razem w restauracjach – mówił Tomasz Lis w trakcie rozmowy.

W związku z wypowiedziami dziennikarza głos zabrała za pośrednictwem mediów społecznościowych jego była żona Kinga Rusin.

– Dziennikarze intensywnie dopytują mnie o komentarz do ostatnich przymilnych wypowiedzi mojego byłego męża w czasie jego autopromocyjnych wywiadów – napisała.

– Po tym, co przez wiele lat, również po rozwodzie, robił, nie chcę, żeby cokolwiek w moim kontekście mówił – podsumowała gorzko.

Instagram, Screen

Źródło: Viva, Radio Zet

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama