0

Skandaliczne słowa Wojewódzkiego. Mocna reakcja znanego dziennikarza TVP [FOTO]

Reklama

Kuba Wojewódzki w jednym z odcinków programu „Wojewódzki&Kędzierski” wypowiedział słowa, które wzbudziły wiele kontrowersji. Chodziło o samochód, który kiedyś posiadała goszcząca u niego w programie znana aktorka Agata Kulesza. Dziennikarz związany od lat z TVN zdecydował się na bardzo kontrowersyjne porównanie. W tej sytuacji zaregował Tomasz Wolny, który na co dzień pojawia się w znanych programach Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca sytuacja w programie TVP. Prowadzący nagle pokazał wymowny gest (WIDEO)

Reklama

Kuba Wojewódzki to dobrze znany polski dziennikarz, który za sprawą swojej wieloletniej działalności w mediach zebrał spore grono zarówno fanów, jak i również przeciwników. Wojewódzki nie od dziś potrafi zaskoczyć swoimi publicznymi wypowiedziami. Część z nich pada w prowadzonych przez niego programach.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Jedna z nich miała miejsce w trakcie programu „Wojewódzki&Kędzierski” w odcinku, w którym wystąpiła znana polska aktorka Agata Kulesza. W pewnym momencie rozmowy poruszono tematy motoryzacyjne.

Okazało się, że aktorka jeździła przez pewien czas Subaru. Jednak wcześniej posiadała zupełnie inne auto.  – A wcześniej Kangoo, przypomnijmy – wtórował Kędzierski. Aktorka odpowiedziała zgodnie z prawdą, że najpierw posiadała Kangoo, a później Subaru.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

– Ale nie wstyd Ci trochę tego Kangoo, tak z perspektywy? – zapytał wtedy Kędzierski. Kulesza zapytała w odpowiedzi, czy prowadzący program faktycznie są zdania, że określa ją to, jakimi autami jeździła. – To jest auto z Zespołem Downa, no pewnie, no – rzucił wówczas Wojewódzki.

Reklama

Kuba Wojewódzki i reakcja Tomasza Wolnego

Za słowa, które padły w programie przeprosiło Newonce.radio. To samo po pewnym czasie zrobił też Kuba Wojewódzki. Mimo wszystko pod adresem dziennikarza nie obyło się bez krytyki. Do tej sprawy za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się znany dziennikarz Telewizji Polskiej — Tomasz Wolny.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Czytam, że samozwańczy, telewizyjny król, piszący sam o sobie „autorytet”
a w rzeczywistości koronowany, nieco przestarzały, naczelny błazen polskiego szołbizu, dał głos. Skandaliczny i głupi. @kuba_wojewodzki_official chcąc obśmiać pewną markę samochodu: „To jest samochód z Zespołem Downa” – napisał Tomasz Wolny za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

I gdyby ten gość, poznał naszą ekipę z dodatkowym Chromosomem Miłości, to wiedziałby, że palnął arcy komplement, który oznacza, że wywołane auto jest maszyną pełną najlepszych, ludzkich cech, niezawodną, czyniącą świat pełniejszym, piękniejszym i lepszym! Słowem, fura marzenie! – napisał Tomasz Wolny.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Wolny (@tomaszwolny_tej)

Źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama