0

Skandaliczne słowa Wojewódzkiego. Mocna reakcja dziennikarza TVP

Reklama

Kuba Wojewódzki w jednym z odcinków programu „Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski” wypowiedział bardzo kontrowersyjne słowa. Chodziło o samochód, który posiadała niegdyś goszcząca u niego w programie aktorka – Agata Kulesza.

POLECAMY TAKŻE: Nie żyje znany aktor. Był gwiazdą legendarnych filmów

Reklama

Zdaniem gwiazdora stacji telewizyjnej TVN było to auto „z zespołem downa”. Na słowa celebryty odpowiedział wówczas dziennikarz Telewizji Polskiej – Tomasz Wolny.

Kuba Wojewódzki to dla wielu osób jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Nie ulega wątpliwości, że sporą rozpoznawalność przyniosło mu prowadzenie programu rozrywkowego typu talk-show – „Kuba Wojewódzki”, gdzie od lat zaprasza najbardziej popularne osoby z różnych środowisk.

Na dodatek gwiazdor stacji telewizyjnej TVN jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie jego poczynania są śledzone przez ponad 1.5 mln obserwatorów.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Jednak gwiazdorowi zdarzają się również wypowiedzi, które potrafią wzbudzać wiele kontrowersji. Tak było w jednym z odcinków programu „Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski”, gdzie gościem była znana polska aktorka Agata Kulesza. W pewnym momencie rosmowy poruszono temat dotyczący aut, które posiadała gwiazda kilku znanych produkcji filmowych i telewizyjnych.

Okazało się, że aktorka jeździła przez pewien czas Subaru. Jednak wcześniej posiadała zupełnie inne auto.  – A wcześniej Kangoo, przypomnijmy – wtórował Kędzierski. Aktorka odpowiedziała zgodnie z prawdą, że najpierw posiadała Kangoo, a później Subaru.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

– Ale nie wstyd Ci trochę tego Kangoo, tak z perspektywy? – zapytał wtedy Kędzierski. Kulesza zapytała w odpowiedzi, czy prowadzący program faktycznie są zdania, że określa ją to, jakimi autami jeździła. – To jest auto z Zespołem Downa, no pewnie, no – rzucił wówczas Wojewódzki.

Reklama

Kuba Wojewódzki i reakcja dziennikarza TVP

Za słowa, które padły w programie przeprosiło Newonce.radio. To samo po pewnym czasie zrobił też Kuba Wojewódzki. Jednak w tej sytuacji nie zabrakło również mocnych słów krytyki. Do sprawy odniósł się między innymi dziennikarz Telewizji Polskiej – Tomasz Wolny.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Czytam, że samozwańczy, telewizyjny król, piszący sam o sobie „autorytet”
a w rzeczywistości koronowany, nieco przestarzały, naczelny błazen polskiego szołbizu, dał głos. Skandaliczny i głupi.
@kuba_wojewodzki_official chcąc obśmiać pewną markę samochodu: „To jest samochód z Zespołem Downa” – napisał Tomasz Wolny za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

I gdyby ten gość, poznał naszą ekipę z dodatkowym Chromosomem Miłości, to wiedziałby, że palnął arcy komplement, który oznacza, że wywołane auto jest maszyną pełną najlepszych, ludzkich cech, niezawodną, czyniącą świat pełniejszym, piękniejszym i lepszym! Słowem, fura marzenie! – napisał Tomasz Wolny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Wolny (@tomaszwolny_tej)

Źródło: Wprost, Instagram

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama