0

Śmierć 27-letniej Polki w Grecji. Brat kobiety nie gryzł się w język

Reklama

Śmierć 27-letniej Anastazji Rubińskiej. Brat kobiety postanowił wypowiedzieć się na temat dramatycznej sytuacji związanej z jego siostrą. Z kolei w niedzielę wieczorem za pośrednictwem swojego konta na Facebooku pożegnał siostrę. 

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów. Michał Rachoń zabrał głos w ważnej sprawie [WIDEO]

Reklama

Dramat 27-letniej Polki miał się rozpocząć w  poniedziałek 12 czerwca. To właśnie tego dnia Anastazja Rubińska pracująca w hotelu na greckiej wyspie Kos miała się udać ze znajomymi na imprezę.

POLECAMY TAKŻE: Jarosław Jakimowicz stracił pracę w TVP. Pojawiły się zaskakujące informacje

Około godziny 22:00 zadzwoniła do swojego chłopaka, aby go poinformować o tym, że zostanie odwieziona na motocyklu. Niedługo później kobieta udostępniła swojemu chłopakowi lokalizację z próbą o jej odebranie.

Mężczyzna pojechał do wskazanego miejsca, lecz tam nikogo nie zastał. Nie udało mu się ponownie skontaktować z 27-latką. Z informacji podanych przez media wynika ponadto, że 28-latek zlokalizował telefon kobiety, który miał się znajdować 5.5 km od lokalizacji, w której miała na niego czekać.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Następnego dnia chłopak Anastazji Rubińskiej zgłosił sprawę miejscowym służbom. Policja zatrzymała w sprawie pięciu obcokrajowców. Czterech z nich zostało szybko wypuszczonych po przesłuchaniu. W niedzielę media obiegła informacja o odnalezieniu ciała młodej Polki pochodzącej z Wrocławia.

Reklama

Śmierć 27-letniej Anastazji Rubińskiej

W niedzielę wieczorem brat kobiety opublikował wzruszający wpis, w którym pożegnał siostrę.

Trudno mi to Napisać… Ale Spoczywaj w Spokoju Siostrzyczko!! Bądź Błogosławiona na Tamtym Świecie i Bądź pewna że Sprawiedliwości Stanie się Zadość!! Spoczywaj w Spokoju – napisał mężczyzna na Facebooku.

Z kolei teraz media cytują słowa brata młodej kobiety, które miały paść w trakcie jego rozmowy z jednym z greckich portali.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Nie sądzę, że był to wypadek, ale nie mogę mówić nic więcej. Sprawiedliwości musi stać się zadość. Ludzie, którzy to zrobili, muszą zostać ukarani tak, jak na to zasługują. Chciałbym mieć dziesięć minut, aby spotkać się z tym człowiekiem i samemu to zakończyć  mówi w rozmowie z eleftherostypos.gr.

Na temat 27-letniej Anastazji Rubińskiej głos zabrał także szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki.

Jestem wstrząśnięty brutalnym morderstwem 27-letniej Anastazji. Sprawca musi ponieść bardzo surowe konsekwencje. Dlatego zwrócimy się do Grecji o wydanie podejrzanego, aby stanął przed polskim sądem i otrzymał najwyższy możliwy wymiar kary – napisał Mateusz Morawiecki.

Źródło: Onet

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział także Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama