0

Śmierć Anastazji w Grecji. Zapadła bardzo ważna decyzja

Reklama

Zabójstwo 27-letniej Polki w Grecji: media obiegła nowa informacja w sprawie 32-letniego obywatela Bangladeszu, który miał usłyszeć zarzuty w sprawie Anastazji R., której zwłoki zostały odnalezione pod koniec zeszłego tygodnia.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Reklama

Pod koniec zeszłego tygodnia media obiegła tragiczna informacja o odnalezieniu ciała 27-letniej Anastazji z Wrocławia, która pracowała w Grecji w jednym z tamtejszych hoteli. Razem z młodą kobietą był jej chłopak.

Na początku bieżącego tygodnia została wykonana sekcja zwłok. Głównym podejrzanym w sprawie został pochodzący z Bangladeszu 32-letni mężczyzna, który został zatrzymany przez grecką policję.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

W środę media obiegła informacja o wynikach badania DNA. Grecki portal informacyjny lifo.gr przekazał, że „potwierdzono, że ciało należy do 27-letniej Polki”. Wcześniej media przytaczały słowa ojca Anastazji. Mężczyzna wyznał, że na miejscu w Grecji matka 27-latki poznała córkę po pierścionku. Następnie śledczy pobrali od kobiety DNA w celu jego porównania z DNA Anastazji, aby ostatecznie móc potwierdzić jej tożsamość.

Reklama

Zabójstwo 27-letniej Polki w Grecji: zarzuty dla 32-latka z Bangladeszu

W czwartek 32-letni obywatel Bangladeszu miał usłyszeć zarzut zabójstwa w sprawie 27-letniej Anastazji – podają polskie media powołując się na greckie źródła.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Zdaniem mediów greckie służby dysponują wystarczającymi podstawami, aby sądzić, że to mieszkający od 11 lat na wyspie mężczyzna jest odpowiedzialny za morderstwo 27-letniej Polki pochodzącej z Wrocławia.

Dotychczas postawione mu zarzuty były związane z porwaniem i gwałtem.
Mężczyzna konsekwentnie nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów – poinformował polski portal „RMF24”.

Przypomnijmy, że do zaginięcia w Grecji 27-letniej Anastazji R. doszło 12 czerwca. Po poszukiwaniach, które trwały niemal tydzień odnaleziono ciało młodej Polki w ostatnią niedzielę.

Źródło: RMF24

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama