0

Śmierć małego Kamilka. Ojciec chłopca postanowił ujawnić szokujące informacje

Reklama

Śmierć małego Kamilka z Częstochowy wstrząsnęła całą Polską. Chłopiec zmarł po miesięcznej walce o życie w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Teraz nowe informacje w rozmowie z mediami postanowił przekazać ojciec chłopca, który był bestialsko katowany przez swojego ojczyma.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Reklama

Dramat, który przeżył 8-letni Kamilek z Częstochowy wstrząsnął całą Polską. Sprawa dotycząca maltretowania chłopca wyszła na jaw 3 kwietnia bieżącego roku po zgłoszeniu, które zdecydował się złożyć biologiczny ojciec chłopca. Niestety Kamilek zmarł 8 maja po 35 dniach walki o życie.

– Kamilek przez cały czas pobytu w szpitalu był głęboko nieprzytomny. Nie miał świadomości gdzie jest, ani co go spotkało. Nawet przez chwilę nie cierpiał – poinformowało Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

— Kamilek otrzymał w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka wszelką możliwą pomoc medyczną – czytamy w oświadczeniu Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, które zostało wydane w sprawie 8-latka z Częstochowy.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

Teraz media obiegły słowa, które w sprawie dziecka powiedział jego tata — Pan Artur, który rozmawiał z dziennikarzami „NaTemat”.

Reklama

Śmierć małego Kamilka z Częstochowy – ojciec zdradza nowe informacje

– W dwupokojowym przechodnim mieszkaniu, w którym przebywało 11 osób. Dziecko leżało na podłodze i krzyczało, na co nikt z mieszkańców nie reagował – mówi ojciec chłopca.

POLECAMY TAKŻE: Blanka opublikowała wzruszający post. „Nigdy tego nie zapomnę” (FOTO)

— Tata pomóż, ciocia pomóż, Mateusz pomóż”. Płakał. Ta jego twarz, oblana benzyną albo jakąś inną substancją. Nie mogę tego z głowy wyrzucić – mówił ojciec Kamilka.

– Czuć było ropą. Zasikany był. Leżał na łóżku przy piecu, zwinięty jak śmieć. Bardzo poparzony na twarzy. Ręce i nogi miał połamane – wyznawał Pan Artur w rozmowie z dziennikarzami.

Źródło: NaTemat

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama