0

Śmierć Polki Grecji. Media obiegły nowe informacje w sprawie [WIDEO]

Reklama

Śmierć 27-letniej Anastazji Rubińskiej pochodzącej z Wrocławia wstrząsnęła całą Polską. Teraz media obiegła informacja o nowym nagranie, na którym przed śmiercią miała być widziana młoda Polka, która została zamordowana.

POLECAMY TAKŻE: Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje popularny aktor

Reklama

Ponad tydzień temu media obiegła tragiczna informacja o odnalezieniu ciała 27-letniej Anastazji z Wrocławia, która pracowała w Grecji w jednym z tamtejszych hoteli. Razem z młodą kobietą był jej chłopak.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Głównym podejrzanym w sprawie został pochodzący z Bangladeszu 32-letni mężczyzna, który został zatrzymany przez grecką policję. Z informacji podanych przez „Radio Zet” wynika, że we wtorek Salahuddin S. został przez trzy godziny był przesłuchiwany. Obrońca mężczyzny – Athina Fundotou przekazała, że jej klient konsekwentnie nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Mężczyzna po czynnościach miał zostać przetransportowany do aresztu. Z dalszych informacji pochodzących ze źródła PAP wynika, że Salahuddin S. ma w najbliższych dniach trafić do więzienia zlokalizowanego poza wyspą. W następnym etapie ma się rozpocząć jego proces.

Reklama

Śmierć 27-letniej Anastazji Rubińskiej – nowe nagranie

Media w Polsce obiegło nagranie, które ma mieć związek ze śmiercią 27-letniej Polki pochodzącej z Wrocławia. Opublikował go grecki portal Protho Thema. Na filmie miała zostać zarejestrowana Anastazja i 32-latek z Bangladeszu. Sytuacja miała zostać uwieczniona niedługo przed zabójstwem.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

„Ta sama kamera miała zarejestrować Banglijczyka już po zbrodni, gdy wybiega z domu i po 11 minutach do niego wraca” – informuje Fakt.pl. Nagranie umieszczamy na dole artykułu.

Do zaginięcia 27-letniej Anastazji Rubińskiej doszło 12 czerwca. Polka pracowała w Grecji w jednym z hoteli. Na miejscu przebywała razem ze swoim 28-letnim chłopakiem, który w jednym z wywiadów wyznał, że byli razem od dziesięciu lat i planowali ślub.

Z Anastazją byliśmy 10 lat w związku, planowaliśmy ślub i założyć rodzinę. Była osobą bardzo energiczną, ale również wrażliwą, czułą i współczującą – powiedział mężczyzna.

Do odnalezienia zwłok Anastazji doszło 18 czerwca w niedzielę. Zabójstwo młodej kobiety wstrząsnęło całą Polską.

Źródło: Fakt, Radio Zet

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama