0

Śmierć Polki w Grecji. Do sieci trafiło nagranie z Anastazją [WIDEO]

Reklama

Śmierć 27-letniej Anastazji Rubińskiej pochodzącej z Wrocławia wstrząsnęła całą Polską. Do sieci trafiło nagranie z lokalu, do którego w dniu zaginięcia weszła kobieta.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów. Michał Rachoń zabrał głos w ważnej sprawie [WIDEO]

Reklama

Dramat 27-letniej Polki miał się rozpocząć w poniedziałek 12 czerwca. To właśnie tego dnia Anastazja Rubińska pracująca w hotelu na greckiej wyspie Kos miała się udać ze znajomymi na imprezę.

Około godziny 22:00 zadzwoniła do swojego chłopaka, aby go poinformować o tym, że zostanie odwieziona na motocyklu. Niedługo później kobieta udostępniła swojemu chłopakowi lokalizację z próbą o jej odebranie.

POLECAMY TAKŻE: Jarosław Jakimowicz stracił pracę w TVP. Pojawiły się zaskakujące informacje

Mężczyzna pojechał do wskazanego miejsca, lecz tam nikogo nie zastał. Nie udało mu się ponownie skontaktować z 27-latką. Z informacji podanych przez media wynika ponadto, że 28-latek zlokalizował telefon kobiety, który miał się znajdować 5.5 km od lokalizacji, w której miała na niego czekać.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Następnego dnia chłopak Anastazji Rubińskiej zgłosił sprawę miejscowym służbom. Policja zatrzymała w sprawie pięciu obcokrajowców. Czterech z nich zostało szybko wypuszczonych po przesłuchaniu. W niedzielę media obiegła informacja o odnalezieniu ciała młodej Polki pochodzącej z Wrocławia. Jednym z głównych podejrzanych w tej sprawie jest 33-letni obywatel Bangladeszu.

Reklama

Śmierć 27-letniej Anastazji Rubińskiej – nagranie z baru

W niedzielę polskie media obiegło nagranie pochodzące z jednego z greckich lokali w Marmari na Kos, na którym widać Anastazję. Wideo jest z 12 czerwca, kiedy to 27-latka zaginęła.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Młoda Polka ubrana była w kwiecistą koszulę oraz krótkie spodenki, a także miała przy sobie szary plecak z rzeczami osobistymi. Kobieta weszła do lokalu najprawdopodobniej w celu zakupu jedzenia. Nagranie udostępniamy na dole artykułu.

Głos na temat dramatycznych wydarzeń związanych z 27-latką zabrał między innymi szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki.

Jestem wstrząśnięty brutalnym morderstwem 27-letniej Anastazji. Sprawca musi ponieść bardzo surowe konsekwencje. Dlatego zwrócimy się do Grecji o wydanie podejrzanego, aby stanął przed polskim sądem i otrzymał najwyższy możliwy wymiar kary – napisał Mateusz Morawiecki.

Źródło: Interia

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział także Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama