0

Śmierć Polki w Grecji. Pojawiły się nowe szokujące informacje

Reklama

Śmierć 27-letniej Polki Anastazji Rubińskiej pochodzącej z Wrocławia wstrząsnęła całą Polską. Teraz media obiegła informacja o przeprowadzonej sekcji zwłok kobiety, która została odnaleziona pod koniec zeszłego tygodnia.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów. Michał Rachoń zabrał głos w ważnej sprawie [WIDEO]

Reklama

Dramat 27-letniej Polki miał się rozpocząć w  poniedziałek 12 czerwca. To właśnie tego dnia Anastazja Rubińska pracująca w hotelu na greckiej wyspie Kos miała być ostatni raz widziana żywa.

Około godziny 22:00 (inne źródła podają także 22:30) zadzwoniła do swojego chłopaka, aby go poinformować o tym, że zostanie odwieziona na motocyklu. Niedługo później kobieta udostępniła partnerowi lokalizację z prośbą o jej odebranie.

POLECAMY TAKŻE: Jarosław Jakimowicz stracił pracę w TVP. Pojawiły się zaskakujące informacje

Mężczyzna pojechał do wskazanego miejsca, lecz tam nikogo nie zastał. Nie udało mu się ponownie skontaktować z 27-latką. Z informacji podanych przez media wynika ponadto, że 28-latek zlokalizował telefon kobiety, który miał się znajdować 5.5 km od lokalizacji, w której miała na niego czekać.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Następnego dnia chłopak Anastazji Rubińskiej zgłosił sprawę miejscowym służbom. W niedzielę media obiegła informacja o odnalezieniu ciała młodej Polki pochodzącej z Wrocławia. W poniedziałek została wykonana sekcja zwłok.

Reklama

Śmierć 27-letniej Polki Anastazji Rubińskiej: Sekcja zwłok

Z informacji podanych przez serwis „Wirtualne Media”, który powołał się na grecki portal „CNN Greece” wynika, że lekarz, który miał przeprowadzić sekcje zwłok kobiety przyznał, że była ona bardzo trudno.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Zespół lekarski nie był w stanie zidentyfikować żadnych otarć, siniaków i innych dowodów, które wskazywałyby na inną przyczynę śmierci niż uduszenie – poinformował portal wp.pl.

CNN Greece nieoficjalnie przekazało, że ciało zostało znalezione w stanie zaawansowanego rozkładu, co nie pomogło w dokładnym badaniu. Szczególnym utrudnieniem był fakt, że ciało pozostawało dłuższy czas w wodzie – czytamy.

Źródło: wp.pl

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział także Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama