0

Smutna wiadomość. Nie żyje legendarny piosenkarz

Reklama

Bardzo przykra informacja obiegła media – nie żyje legendarny piosenkarz Martin Stevens, który na całym świecie zasłynął przede wszystkim za sprawą utworu „Love is in the air” z 1978 roku. Wiadomość o śmierci artysty przekazała jego pasierbica Sophie Dupuis-Boudreau. Stevens największą popularnością cieszył się w latach 70. ubiegłego wieku.

POLECAMY TAKŻE: Wszystko jest już jasne. Zapadł wyrok ws. sędziego Igora Tuley

Reklama

Znany na całym świecie kanadyjski piosenkarz Martin Stevens zmarł 5 lipca o godz. 8:45 rano w wieku 69 lat. Wiadomość na temat odejścia swojego ojczyma przekazała na za pośrednictwem mediów społecznościowych Sophie Dupuis-Boudreau.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

Z podanych informacji wynika, że Stevens odszedł z powodu choroby, lecz nie wskazano jakiej.

Jego walka dobiegła końca. Zostawił moją matkę, a swoją żonę i wnuka Scotta, którego tak bardzo kochał, wielu przyjaciół i członków rodziny” – napisała SophieDupuis-Boudreau.

POLECAMY TAKŻE: Smutna wiadomość. Nie żyje popularny dziennikarz TVP

– Dziękuję za 25 lat miłości i wsparcia (…). Uwielbiał sprawiać mi przyjemność (…). Był przy mnie od dzieciństwa, zabierał mnie do moich przyjaciół o każdej porze dnia i nocy. Dziękuję za całą miłość. Był wspaniałym piosenkarzem o dobrym sercu – dodała kobieta w swoim wpisie opublikowanym za pośrednictwem Facebooka.

Reklama

Nie żyje Martin Stevens

Martin Stevens przyszedł na świat 3 października 1953 roku w Verdun w Kanadzie. Jego największa popularność przypadła na lata 70. ubiegłego wieku. W 1978 roku wydał swój debiutancki album w całości w języku francuskim z wyjątkiem jednego utworu, coveru piosenki „Love Is in the Air”, która rok wcześniej została wydana przez Paula Younga z Australii.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Kanadyjczyk był dwukrotnie nominowany do nagrody Juno Award za najlepiej sprzedający się singiel za „Love Is in the Air” w 1979 roku i „Midnight Music” w 1980 roku. Artysta zmarł 5 lipca o godz. 8:45 rano w wieku 69 lat.

Źródło: TVN24

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama