0

Smutna wiadomość. Nie żyje znany polski dziennikarz

Reklama

Przykra wiadomość obiegła media – nie żyje Jarosław Rosiński, który przez lata swojej kariery zawodowej współpracował z kilkoma stacjami radiowymi. Dziennikarz zmarł w wieku 62 lat.

POLECAMY TAKŻE: Co dalej z „Lex Tusk”? Prezydent Andrzej Duda zabiera głos

Reklama

Jarosław Rosiński pracował w Radiu Płock od samego początku jego powstania, gdzie na jego antenie był prowadzącym wielu audycji. Codziennie można było go usłyszeć w programach: „Gramy po polsku”, którą prowadził razem z Jackiem Kretem.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Pozostałymi programami Rosińskiego były: „VinyLove granie”, „Klasycznie w Radiu Płock FM”, „Przeboje XX Wieku”, „Tutti Frutti”, „Kalendarium Muzyczne”.

Płockie radio nie było jedynym, w którym sku słuchacze mieli możliwość usłyszenia głosu Jarosława Rosińskiego. Dziennikarz pracował także na antenie Radia Dla Ciebie, Radia Polska Live!, Radia Płock FM oraz w stacji Polski FM Chicago. Był również wykładowcą Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

O śmierci dziennikarza poinformował między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych Jacek Kret.

Dzisiaj odszedł mój Przyjaciel, kolega radiowy, nauczyciel – Jarek Rosiński. Dobry człowiek o wielkim sercu, poczuciu humoru, bezgranicznie oddany swojej pasji, którą było radio i muzyka. Jarek Przyjacielu, będzie mi brakować Ciebie i naszych wspólnych godzin w studio za mikrofonem – napisał na Instagramie Jacek Kret.

Reklama

Nie żyje Jarosław Rosiński

Jarku, będzie nam Cię brakowało, wnosiłeś w nasze radiowe życie – profesjonalizm, dbałość o szczegóły, przepiękną muzykę, wraz z wielką wiedzą o jej historii i radość – napisał Artur Zaremba, prezes Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku.

POLECAMY TAKŻE: Blanka opublikowała wzruszający post. „Nigdy tego nie zapomnę” (FOTO)

O śmierci dziennikarza poinformowało również Radio Płock.

Zmarł Jarosław Rosiński – nasz przyjaciel, wieloletni dziennikarz muzyczny Radia Dla Ciebie, Radia Polska Live!, Radia Płock FM oraz Polski FM Chicago. Wykładowa akademicki Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku. Łączymy się w bólu z rodziną – czytamy na stronie rozgłośni.

Źródło: Wirtualne Media, Radio Płock

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama