0

Smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje popularny aktor

Reklama

Nie żyje Pat Cooper. Aktor i jednocześnie komik zyskał sporą rozpoznawalność na świecie za sprawą występów w filmach „Kroniki Seinfelda”, „Aniołki Charliego” i również „Depresja gangstera”. Pat Cooper zmarł w wieku 93 lat.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Reklama

Bardzo przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor Pat Cooper, który w trakcie swojej kariery aktorskiej zyskał sporą popularnością za sprawą gry w filmach: „Kroniki Seinfelda”, „Aniołki Charliego” i również „Depresja gangstera”.

Aktor zmarł 6 czerwca w swoim domu w Las Vegas. Smutną wiadomość przekazała jego żona Emily Cooper. Bliscy artysty nie wskazali, jaka była przyczyna jego odejścia. Do mediów wiadomość trafiła za pośrednictwem serwisu Deadline.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

Pat Cooper urodził się 31 lipca 1929 w Nowym Jorku jako Pasquale Caputo. Jego mama pochodziła ze Stanów Zjednoczonych,  z kolei ojciec był z zawodu murarzem z Mola di Bari we Włoszech. W trakcie prowadzenia swoich występów bardzo często lubiał wspominać o swoich włoskich korzeniach.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Jego kariera rozpoczęła się w roku 1953, lecz jej zdecydowany rozwój nastąpił dopiero dekadę później na początku lat 60. XX wieku.

Cooper zaczął występować w popularnych klubach i hotelach. Pojawiał się w tych samych wydarzeniach co legendarny  Frank Sinatra, Jimmy Durante czy Tony Bennett.

Reklama

Nie żyje Pat Cooper

Pat Cooper największą popularność zyskał w filmach „Kroniki Seinfelda”, „Aniołki Charliego” i również „Depresja gangstera”. Prócz tych produkcji wystąpił również w: „This Thing of Ours”, „Nawrót depresji gangstera”, „The Boys Behind the Desk”, „Silent Prey”, „Śmiertelna zemsta”, „Wielka pogoń za balonem”.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Pat Cooper nie miał zbyt stabilnego życia miłosnego. Artysta trzykrotnie był żonaty. Jego pierwszą żoną była Dolores DePaci, drugą piosenkarka Patti Prince, a trzecią Emily Konner. Z pierwszego małżeństwa aktor miał dwóch synów. Z kolei w trakcie drugiego postanowił z żoną zaadoptować córkę.

Źródło: Wprost

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama