0

Smutna wiadomość obiegła media. Po walce z ciężką chorobą zmarła znana aktorka

Reklama

Smutna wiadomość obiegła media – nie żyje Samantha Weinstein. Aktorka była znana z ról w takich produkcjach jak „Grace i Grace”, „Reign”, „Istnienie”, „Carrie” i „Nieprzeciętny Henry”. Wiadomość o śmierci Samanthy Weinstein przekazała jej rodzina. W 2021 roku u aktorki wykryto raka jajnika.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojące słowa Rafała Ziemkiewicza. Dziennikarz powiedział to wprost

Reklama

Samantha Weinstein zaczęła występować już w 2003 roku. Aktora wystąpiła w jednym z odcinków kanadyjskiego serialu telewizyjnego „The Red Green Shoow”. Gdy miała 10 lat zagrała w krótkometrażowym filmie „Big Girl”.  Ta rola przyniosła jej nagrodę ACTRA Award.

Samantha Weinstein zagrała również w takich produkcjach jak: „Grace i Grace” Netfliksa, „Reign”, „Istnienie”, „Carrie”, „Nieprzeciętny Henry”, „Rocker” czy „Celine”. Była także aktorką dubbingową. Występowała również z grupą Killer Virgins, gdzie śpiewała i grała na gitarze.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

O śmierci młodej aktorki poinformowała jej rodzina za pośrednictwem mediów społecznościowych. Samantha Weinstein zmarła 14 maja szpitalu Princess Margaret Hospital w Toronto w otoczeniu najbliższych.

Reklama

Nie żyje Samantha Weinstein

Sam zmarła 14 maja o 11:25 w szpitalu Princess Margaret Hospital w Toronto w otoczeniu najbliższych. Po dwóch i pół roku leczenia nowotworu i życiu wypełnionym podróżami po świecie, podkładaniem głosu pod rozmaite zwierzęta z kreskówek, tworzeniem muzyki i dowiedzeniu się o życiu więcej, niż większość ludzi kiedykolwiek będzie wiedzieć, wyrusza w kolejną przygodę – poinformowali w mediach społecznościowych krewni Samanthy Weinstein.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor i gwiazda popularnego serialu

Z informacji mediów wynika, że mimo poważnych problemów zdrowotnych Weinstein pracowała w ostatnim czasie nad kolejną rolą dubbingową.

Była żywym wcieleniem promienia słońca – powiedział w opublikowanej w środę rozmowie z kanadyjskim portalem Global News jej ojciec.

Źródło: TVN24

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama