0

Smutny wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka pokazała wymowne zdjęcia (FOTO)

Reklama

Magdalena Ogórek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze opublikowała dwa zdjęcia sprzed wielu lat. Jednocześnie znana dziennikarka Telewizji Polskiej postanowiła podziękować za wiadomości wyrażające dla niej wsparcie, za które jest bardzo wdzięczna.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojące słowa Rafała Ziemkiewicza. Dziennikarz powiedział to wprost

Reklama

Magdalena Ogórek to jedna z popularnych dziennikarek występujących w Telewizji Polskiej. Na antenie publicznego nadawcy prowadziła bądź w dalszym ciągu jest prowadzącą takich programów jak: „O co chodzi”, „Minęła dwudziesta”, „Raport Polityczny” oraz „Pakiet Wyborczy” (wybory prezydenckie 2020).

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Dodatkowo od lipca 2020 roku do grudnia 2021 roku Magdalena Ogórek współprowadziła z Jarosławem Jakimowiczem program „W kontrze”.

Jednak początki szeroko pojętej rozpoznawalności dziennikarki nastąpiły w roku 2015, kiedy to kandydowała na urząd prezydenta Polski. Wówczas to Magdalena Ogórek otrzymała 353 883 głosy, co ostatecznie przełożyło się na wynik 2.38 proc.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor i gwiazda popularnego serialu

Na dodatek aktualna dziennikarka Telewizji Polskiej ma na swoim koncie epizodyczne występy w produkcjach telewizyjnych i krajowych, wśród których można wymienić między innymi: „Lokatorzy”, „Los Chłopacos”, czy „Na dobre i na złe”.

Reklama

Magdalena Ogórek na Twitterze

Magdalena Ogórek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze opublikowała dość smutny wpis. Dziennikarka nie tylko postanowiła podziękować za wiadomości wyrażające dla niej wsparcie, lecz również dodała, że dzisiejszy dzień matki jest dla niej 30-tym bez jej mamy, która zmarła wiele lat temu.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

Chciałam Państwu z serca podziękować za nieprawdopodobną liczbę wiadomości i słów wsparcia. Jestem bardzo wdzięczna – napisała Magdalena Ogórek.

Wszystkim Mamusiom życzę dzisiaj pięknych wzruszeń. Dla mnie to już 30-ty Dzień Matki bez Mamy, ale dała mi tyle miłości, że wystarczyło na życie – dodała dziennikarka TVP.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama