0

Smutny wpis Mateusza Morawieckiego. Trudno powstrzymać łzy (FOTO)

Reklama

Premier Mateusz Morawiecki za pośrednictwem swojego konta na Twitterze przypomniał o pierwszej rocznicy śmierci Józefa Leśniaka – wicewojewody małopolski. W chwili śmierci polityk miał 54 lata. W bardzo ciepłych i pozytywnych słowach postanowił o nim wspomnieć szef polskiego rządu.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Reklama

Józef Leśniak zmarł 4 maja 2022 roku. W trakcie swojej kariery politycznej wykonywał między innymi obowiązki posła na Sejm VIII kadencji. W roku 2019 ponownie starał się o mandat poselski, lecz bez powodzenia. Naromiast w latach od 2019 do 2022 roku sprawował urząd wicewojewody małopolskiego.

POLECAMY TAKŻE: Rzecznik Straży Granicznej skomentowała wyrok ws. Barbary Kurdej-Szatan

Józef Leśniak w młodości wyjechał do Francji. W tym czasie w 1992 roku uzyskał licencjat na Université Nancy-II. Kolejno pracował w administracji jednej z gmin oraz w administracji departamentu Meurthe i Mozela.

Przed rokiem smutną wiadomość o śmierci polityka przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Z ogromnym smutkiem przyjąłem informację o śmierci Józefa Leśniaka – Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, I Wicewojewodę Małopolskiego, samorządowca – napisał rok temu premier.

Reklama

Mateusz Morawiecki wspomina Józefa Leśniaka

4 maja przypada pierwsza rocznica śmierci wicewojewody małopolski Józefa Leśniaka. W ten dzień o zmarłym polityku postanowił wspomnieć szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

Rok temu odszedł Józef Leśniak – wicewojewoda małopolski, człowiek niezwykle kompetentny i życzliwy, na którego wiedzę i radę zawsze mogłem liczyć. Jednak, co ważniejsze, zawsze mogli liczyć na niego ludzie, którym służył – jako poseł, samorządowiec i urzędnik państwowy. Na zawsze pozostanie w mojej pamięci – napisał premier Mateusz Morawiecki.

Źródło: Wikipedia, Twitter

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama