0

Świetna informacja ws. Rafała Ziemkiewicza. Mało kto się tego spodziewał

Reklama

Rafał Ziemkiewicz przez wiele lat jest związany z mediami. Do niedawna dziennikarz występował między innymi na antenie Telewizji Polskiej, gdzie był jednym z prowadzących program „W tyle wizji”. Teraz media obiegła wiadomość o nowym zajęciu, którego podjął się znany dziennikarz i publicysta.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Reklama

Rafał Ziemkiewicz to przede wszystkim polski dziennikarz i publicysta. Jego teksty pojawiają się głównie na łamach portalu i gazety „DoRzeczy”. Do połowy 2020 roku Ziemkiewicz pojawiał się również na antenie Telewizji Polskiej. Był tam między innymi jednym z prowadzących popularnego programu „W tyle wizji”, gdzie występował razem z między innymi Magdaleną Ogórek.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

Aktualnie dziennikarz od czasu do czasu pojawia się na antenie publicznej telewizji w roli komentatora. Na co dzień Ziemkiewicz dość regularnie stara się publikować filmy na swoim kanale na YouTube, gdzie do tej pory zebrał grono ponad 140 tysięcy subskrybentów, a jego filmy cieszą się przyzwoitą popularnością.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

W ostatnim czasie na temat Rafała Ziemkiewicza było głośno we wrześniu 2021 roku, kiedy to został zatrzymany w Wielkiej Brytanii. Spory rozgłos zyskała także jego niedawna sprawa sądowa, w której został oskarżony razem z Magdą Ogórek przez Elżbietę Podleśną. Chodziło o jeden z odcinków programu „W tyle wizji”, w trakcie którego dziennikarze mieli podważyć kompetencje Podleśnej jako psychoterapeutki.

Z kolei teraz media obiegła informacja o nowym zajęciu popularnego publicysty, który ma być jednym z wykładowców w Collegium Intermarium.

Reklama

Rafał Ziemkiewicz wykładowcą

Wiadomość na ten temat przekazał portal Wirtualnemedia.pl. Z jej informacji wynika, że Rafał Ziemkiewicz od października bieżącego roku ma być jednym z wykładowców w Collegium Intermarium.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Powiązana z Ordo Iuris uczelnia wyższa, Collegium Intermarium, od października br. ma ruszyć z nowym kierunkiem: dziennikarstwo i nowoczesna komunikacja społeczna. Wykładowcami będą głównie dziennikarze związani z tygodnikiem „Do Rzeczy”. Wśród nich Łukasz Warzecha, Rafał Ziemkiewicz i szef tygodnika, Paweł Lisicki – poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

–  Wykładowcy posiadają bez wątpienia ogromne doświadczenie oraz dorobek dziennikarski – miał przekazać wspomnianemu portalowi Bartosz Lewandowski, rektor CI.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama