0

Adrian Klarenbach w nowym programie

Reklama

Adrian Klarenbach niedawno stał się bohaterem sporego zamieszania w TVP. Dziennikarz zniknął w marcu z anteny Telewizji Polskiej, lecz już w kwietniu ponownie był dostępny dla widzów. Teraz dziennikarz poprowadził pierwszy odcinek nowego programu publicznego nadawcy „Jak oni kłamią”.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Reklama

Program „Jak oni kłamią” zapowiedziała w piątek Marta Kielczyk w trakcie wieczornego wydania serwisu informacyjnego „Wiadomości”. Jego emisja ma się odbywać od poniedziałku do piątku o godz. 19.13 na kanale informacyjnym TVP Info. Każda nowa odsłona ma trwać do godziny 19:30.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Marta Kielczyk w piątkowych „Wiadomościach” zapowiedziała, że program będzie opowiadał „o kłamstwach, półprawdach i manipulacjach telewizji z Wiertniczej”.Nie jest to pierwszy nowy program, który w ostatnim czasie pojawił się na antenie Telewizji Polskiej. Pierwszy odcinek programu poprowadził znany dziennikarz Telewizji Polskiej Adrian Klarenbach.

Reklama

Adrian Klarenbach w nowym programie

Ruszył program „Jak oni kłamią”, którego emisja odbywa się na antenie TVP Info. Pierwszy odcinek poprowadził popularny dziennikarz Telewizji Polskiej Adrian Klarenbach.

POLECAMY TAKŻE: Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje popularny aktor

Grafika promująca nowy program Telewizji Polskiej przypomina logo serwisu informacyjnego „Fakty”, który jest emitowany na antenie stacji telewizyjnej TVN.

— Będziemy tutaj prostować kłamstwa i niedopowiedzenia, manipulacje TVN oraz to, co chcą przed swoimi widzami ukryć w tej stacji. Witamy w polskich mediach – powiedział Adrian Klarenbach na początku pierwszego wydania nowego programu „Jak oni kłamią”.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

Głos na temat programu zabrał także Samuel Pereira z TVP.

– Dziękuję za Wasze entuzjastyczne przyjęcie, to dla nas duża motywacja do dalszej pracy. Następny odcinek jutro o godzinie 19:15 – poinformował.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat także 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama