0

Świetna wiadomość dla fanów Magdaleny Ogórek. Media obiegła doskonała informacja

Reklama

Magdalena Ogórek już niedługo prawdopodobnie poprowadzi nowy program na antenie TVP. Informacje na ten temat przekazał portal Onet. Znana dziennikarka Telewizji Polskiej miałaby go prowadzić wspólnie z innym znanym dziennikarzem – Miłoszem Kłeczkiem.

Polecamy również: Dziennikarz zapytał Budkę o polski hymn. Nagranie obiegło internetu [WIDEO]

Reklama

Magdalena Ogórek jest jedną z bardziej rozpoznawalnych dziennikarek występujących na antenie Telewizji Polskiej. Na portalu społecznościowym Twitter jej wpisy śledzi ponad 185 tysięcy internautów. Z kolei na samym Instagramie jej wpisy są śledzone przez grono ponad 40 tysięcy obserwatorów.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Nie ulega wątpliwości, że dla dziennikarki sporym impulsem do poszerzenia jej popularności były regularne występy w telewizji. Magdalena Ogórek już od wielu lat pojawia się na antenie Telewizji Polskiej na kanale informacyjnym TVP Info, gdzie jest prowadzącą kilku dobrze znanych programów publicznego nadawcy.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Wśród nich są między innymi „W tyle wizji”, „W tyle wizji extra”, „Plan dnia” i również od czas do czasu „Minęła dwudziesta” i „Minęła ósma”. W przeszłości Magdalena Ogórek występowała również w programie „W kontrze” razem z Jarosławem Jakimowiczem.

Z kolei teraz w mediach pojawiła się informacja o nowym programie, który Magdalena Ogórek miałaby poprowadzić na antenie TVP 1 z Miłoszem Kłeczkiem.

Reklama

Magdalena Ogórek i Miłosz Kłeczek w nowym programie

Informacja o nowym programie, który miałaby poprowadzić Magdalena Ogórek wypłynęła od portalu Onet.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

TVP rozsyła zaproszenia politykom do nowego programu w TVP1. Poprowadzą go Magdalena Ogórek i Miłosz Kłeczek — wynika z informacji Onetu.

Jak się dowiadujemy, państwowa telewizja rusza z nowym programem politycznym. Ma się nazywać „Arena polityczna” i będzie emitowany w poniedziałkowe wieczory na antenie telewizyjnej „Jedynki” – poinformował portal Onet na swojej stronie.

Źródło: Onet

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama