0

Świetna wiadomość dla widzów Adriana Klarenbacha. Padła oficjalna informacja [FOTO]

Reklama

Adrian Klarenbach poprowadzi nowy program na antenie TVP3. Jest to format, który wraca na antenę publicznego nadawcy po dwóch latach przerwy.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Reklama

Ta informacja z pewnością może się spodobać widzom Adriana Klarenbacha. Dziennikarz od pewnego czasu pojawia się na antenie TVP3. W międzyczasie jest również prowadzącym innych programów na kanale informacyjnym TVP INFO.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Decyzja w TVP zapadła. Widzowie Telewizji Polskiej będą zachwyceni

Jednak w marcu bieżącego roku pojawiły się informacje o rzekomym odsunięciu Adriana Klarenbacha od programów, które do tamtego momentu prowadził. Na ten temat pisał tabloid „Fakt”, z którego ustaleń wynikało, że nagła nieobecność Adriana Klarenbacha miała wynikać z sytuacji, do której doszło w jednym z programów prowadzonych przez dziennikarza na antenie TVP Info.

Według nieoficjalnych źródeł powodem nieobecności Klarenbacha ma być jego rozmowa z posłem Solidarnej Polski Mariuszem Kałużnym w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info. Polityk założył się, że nikt w Polsce nie ma wyższej emerytury niż Donald Tusk, a zaraz potem Adrian Klarenbach wytknął błąd politykowi – poinformował Fakt.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Mimo wszystko dziennikarz TVP wrócił do prowadzenia programów publicznego nadawcy. Na dodatek teraz ma być jednym z prowadzących programu „Twój wybór”, który wraca po dwóch latach do Telewizji Polskiej.

Reklama

Adrian Klarenbach z nowym programem

„Twój wybór” ma być programem, w trakcie którego są poruszane tematy z zakresu bieżącej polityki krajowej i także samorządowej. Uczestnikami programu będą osoby kandydujące na posłów i senatorów. Emisja programu planowana jest na trzy dni w tygodniu: we wtorki i czwartki o godzinie 20:00 i również w niedzielę o godzinie 9:30.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

— “Twój wybór” po reaktywacji prowadzi Adrian Klarenbach, który – jak informuje TVP – nie porzuca na ten czas swoich aktywności w TVP Info. Niebawem jednak w audycji mają pojawić się także i inni gospodarze – poinformował na temat programu portal Wirtualne Media.

Screen/TVP3 VOD

Źródło: Wirtualne Media 

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama