0

Świetna wiadomość dla widzów TVP. Wszystko jest już jasne

Reklama

Na takie wieści mogło czekać wielu widzów TVP. Niedawno ruszyło wydarzenie „Roztańczona Polska”, za którego zrealizowanie odpowiada TVP. Informacja na ten temat pojawiła się między innymi na stronie rzeszowskiego oddziału Telewizji Polskiej – TVP Rzeszów.

Trasa koncertów już ruszyła. W ostatni weekend „Roztańczona Polska” zawitała do województwa łódzkiego, a dokładniej do Łowicza.

Reklama

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

– Osiemnaście wakacyjnych koncertów w osiemnastu wyjątkowych miastach! TVP3 wyruszyła w wakacyjną trasę po kraju. Co czeka widzów? Najgorętsze taneczne przeboje, plejada gwiazd, spektakularne choreografie, bogactwo konkursów i moc niespodzianek. Najbliższy przystanek to Łowicz. Koncert będzie można oglądać dziś na antenie TVP3 o godzinie 22.20 – czytamy na stronie TVP3 Rzeszów.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

W trakcie wydarzenia „Roztańczona Polska” ma zostać przeprowadzonych osiemnaście przystanków, które mają się odbyć w popularnych polskich letniskach, malowniczych kurortach, historycznych zakątkach naszego kraju i miejscowości znane ze swojej gościnności – informują organizatorzy.

Reklama

„Roztańczona Polska” TVP

Do tej pory koncerty odbyły się już w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży i Gryfinie. Teraz czas na Łowicz.

POLECAMY TAKŻE: Kompromitująca wpadka na antenie TVN. Tego nikt się nie spodziewał [WIDEO]

– Telewizyjne stacje TVP3 transmitują koncerty „Roztańczonej Polski” od godziny 20.00. Ponadto, przed rozpoczęciem koncertów, w godzinach 13.00 – 19.30, odbędzie się Festiwal Polska od Kuchni w każdym z miast na trasie. Uczestnicy będą mieli okazję skosztować regionalnych przysmaków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich – poinformowano na stronie TVP3 Rzeszów.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Wydarzenie, to z pewnością sporą atrakcja dla widzów i mieszkańców miejsc, gdzie odbywają się koncerty. W ostatni weekend w Łowiczu pojawili się między innymi Maryla Rodowicz, Milano i Oskar Cyms.

Źródło: TVP Rzeszów

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama