0

Syn Stuhra nawiązał do skandalu z ojcem. Takich słów nikt się nie spodziewał

Reklama

Maciej Stuhr był konferansjerem w trakcie gali „Orłów”. Aktor ze sceny postanowił zadrwić między innymi z Jarosława Jakimowicza, który od dawna pojawia się na antenie Telewizji Polskiej i również z posła Janusza Kowalskiego. Jednak wiele osób zwróciło uwagę na słowa Macieja Stuhra, które wprost zostały odebrane jako żart z jego ojca, na którego temat w ostatnim czasie jest bardzo głośno.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekali widzowie TVP. Legendarna polska gwiazda wróciła do Telewizji Polskiej (WIDEO)

Reklama

Jerzy Stuhr w ostatnim czasie stał się negatywnym bohaterem sytuacji, do której doszło w połowie października zeszłego roku w Krakowie. Wówczas to prowadzone przez aktora auto brało udział w kolizji z motocyklistą. Szybko okazało się, że w trakcie tego zdarzenia artysta znajdował się w stanie nietrzeźwości. W zeszłym tygodniu media obiegła informacja o wyroku wydanym przez Sąd Rejonowy w Krakowie.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Zgodnie z wydanym werdyktem sądu – Jerzy Stuhr otrzymał 12 tys. zł grzywny i 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Artysta został także zobowiązany do wpłaty 6 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Gwiazdor polskiego kina ma również ponieść koszty postępowania w wysokości 4.3 tys. zł. Wyrok w tej sprawie nie jest prawomocny.

Reklama

Maciej Stuhr na gali Orłów o ojcu

Afera wokół Jerzego Stuhra stała się bardzo głośna. W dość humorystyczny sposób odniósł się do niej syn aktora – Maciej Stuhr, który pełnił obowiązki konferansjera w trakcie gali Orłów.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

Znam aktora, który znakomicie podłożył kiedyś głos pod osiołka. Państwo się domyślają, o kim mowa. Można powiedzieć: najsłynniejsze 07 w historii polskiego kina od czasów porucznika Borewicza. Któż z was nie chciałby zagłosować na niego w kategorii osioł roku? – powiedział syn aktora.

Oczywiście młodemu Stuhrowi chodziło o jego ojca, który niegdyś podkładał głos osła w bardzo popularnej bajce „Shrek”. Z kolei wątek „07”, to już nawiązanie do ostatniej afery z października zeszłego roku, kiedy to okazało się, że aktor prowadził swój samochód będąc w stanie nietrzeźwości.

Źródło: wp.pl

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama