0

Szczere słowa Marty Kubackiej. Pokazała wstrząsające zdjęcie po operacji (FOTO)

Reklama

Marta Kubacka za pośrednictwem swojego konta na Instagramie zamieściła posta wraz ze zdjęciem. Żona polskiego skoczka zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie. Marta Kubacka zamieściła również zdjęcie.

POLECAMY TAKŻE: Jan Englert usłyszał szokującą diagnozę. Poruszające słowa znanego aktora

Reklama

Dawid Kubacki przedwcześnie zakończył sezon 2022/2023. Powodem decyzji polskiego skoczka prędko okazały się poważne problemy zdrowotne jego żony Marty, która trafiła do szpitala. O swojej decyzji polski skoczek postanowił wówczas poinformować fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła – napisał Dawid Kubacki na Instagramie.

POLECAMY TAKŻE: To już koniec. Gwiazda TVP wydała oświadczenie i odchodzi

Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – podkreślił ówczesny wicelider Pucharu Świata.

W połowie kwietnia Dawid Kubacki poinformował o wyjściu jego żony ze szpitala.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Wróciliśmy dzisiaj do domu i śmiało mogę powiedzieć, że to cud dokonany rękami lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów. Dziękuję za każdą Waszą modlitwę, dobrą myśl, słowo otuchy. Nadal będą nam potrzebne, bo Marta zaczyna intensywną rehabilitację, a ja będę uczył się nowej rzeczywistości. Dziękujemy całej załodze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu – napisał w kwietniu za pośrednictwem mediów społecznościowych Dawid Kubacki.

Reklama

Marta Kubacka pokazała zdjęcie

Żona Dawida Kubackiego – Marta Kubacka za pośrednictwem swojego konta na Instagramie postanowiła opublikować wpis, w którym pokazała zdjęcie swojej blizny. Żona polskiego prędko wyjaśniła powody swojej publikacji.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Blizny, blizny jedne z nielicznych które mam na swoim ciele. Prawda jest taka gdyby nie one, mnie na tym świecie już by nie było… Przyczynił się do tego sztab ludzi i ich praca, począwszy od szybkiej reanimacji mnie w domu przez bliskich (bardzo dziękuje), przez cały personel szpitali w których byłam, a skończywszy na Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Z całego serca chcę podziękować mojemu kochanemu mężowi @dawid.kubacki.official który poświecił cała końcówkę sezonu aby być ze mną i wspierać mnie w walce z choroba, kosztem swojej walki o najlepsze miejsce w PŚ. Pamiętaj kochanie, że jeszcze wiele przed Tobą – czytamy.

Dziękuje każdej osobie z rodziny która pomogła nam w tym trudnym czasie w opiece nad naszymi dziećmi. Jeśli to czytacie to wiedzcie że jesteście niezastąpieni!! Nie mogę zapomnieć również o żadnej osobie która modliła się w mojej intencji. Lista osób do wymienienia jest naprawdę bardzo, bardzo długa. Mam nadzieje że urządzenie które w sobie mam pomoże mi przeżyć jeszcze wiele wspaniałych chwil z moja rodzina oraz bliskimi. Jeszcze raz wszystkim wielki dzięki!! A teraz zaczynam życie od nowa i skupiam się wyłącznie na przyszłości – napisała Marta Kubacka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marta Kubacka (@_marta_ku_)

Źródło: Instagram

Foto: Marta Kubacka – Instagram

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama