0

Szokująca decyzja TVN. Magdalena Ogórek wygarnęła im

Reklama

Magdalena Ogórek za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym „X” (dawniej Twitter) postanowiła skomentować w bardzo mocny sposób post opublikowany przez profil kanału informacyjnego TVN24, który dotyczył pogrzebu 14-letniej Natalii, która kilka godzin leżała półprzytomna na mrozie w centrum miasta.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Fatalna informacja dla Tuska. Są wyniki nowego sondażu

Reklama

W zeszłym tygodniu Polską wstrząsnęła informacja na temat śmierci Natalii z Andrychowa. 14-latka została znaleziona we wtorek przy banerze reklamowym obok marketu.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Będzie nowy rząd PiS? Nowe słowa Morawieckiego

Z relacji mediów wynika, że dziewczynka miała jechać do pobliskich Kęt. Rano zatelefonowała do swojego taty, któremu powiedziała, że źle się czuje i nie wie, gdzie jest.

Z dalszych informacji wynika, że ojciec dziecka około godz. 10:00 pojawił się na miejscowym komisariacie policji. Rodzina ma żal do policji, że ich sprawy nie potraktowano poważnie.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski aktor

Ojciec dziewczynki mówi, że czekał ponad godzinę, na podjęcie przez policjantów interwencji. To wymaga pilnego wyjaśnienia z kilku powodów. Przede wszystkim należy się to rodzinie, a także społeczeństwu. Jeżeli doszło do zaniedbań, to ktoś musi zostać ukarany, aby było to przestrogą dla innych policjantów na przyszłość – podkreśla emerytowany oficer policji Maciej Karczyński cytowany przez Radio Zet.

Reklama

Magdalena Ogórek zareagowała na wpis TVN24

Dziennikarka Telewizji Polskiej — Magdalena Ogórek – za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym „X” (dawniej Twitter) postanowiła zareagować na wpis kanału informacyjnego TVN24 na temat pogrzebu 14-letniej Natalii.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski aktor

— We wtorek na cmentarzu w Andrychowie odbędzie się pogrzeb 14-letniej Natalii, która kilka godzin leżała półprzytomna na mrozie w centrum miasta – czytamy w pierwszym wpisie. — Transmisja z pogrzebu od godziny 13:00 w TVN24 GO — dodano w kolejnym.

Ale bagno… Dajcie Rodzinie w spokoju opłakiwać dziecko – skomentowała krótko znana dziennikarka TVP.

Źródło: Twitter, Radio Zet

POLECAMY RÓWNIEŻ INNE NASZE MATERIAŁY: 

To już oficjalne. Znany dziennikarz odchodzi z TVP

To się Tuskowi nie spodoba. Padły właśnie mocne słowa prezydenta

Jakubiak ostrzega Hołownię. Polityk powiedział to wprost

Tusk będzie mieć problem? Zaskakujące słowa znanego polityka

Problem Romana Giertycha. Polityk przegrywa w sądzie

Reklama