0

Szokująca informacja. Nie żyje znany polski dziennikarz

Reklama

Przykra wiadomość obiegła media – nie żyje znany polski dziennikarz Jacek Kisielewski. O jego śmierci poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych Radiowa Trójka, z którą był związany. Dziennikarz zmarł po walce z ciężką chorobą.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Reklama

Nie żyje Jacek Kisielewski – dziennikarz związany w ostatnim czasie z Radiową Trójką. W ostatnim czasie Kisielewski był wydawcą programów informacyjnych i publicystycznych w „Trójce”. Poza tym pracował także w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia i również Informacyjnej Agencji Radiowej. W trakcie swojej kariery zawodowej był związany zarówno z radiem, jaki i również telewizją.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Jacek Kisielewski przez kilkanaście lat pracował i współpracował z Telewizją Polską. Był reporterem, prezenterem i także wydawcą. Poza pracą jego pasją było prowadzenie imprez muzycznych. Był także DJ-em. Dziennikarz zmarł w niedzielę nad ranem – 10 września po walce z ciężką chorobą w wieku 53 lat.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

– Żegnaj przyjacielu. Do końca walczyłeś dzielnie, z pokorą i pogodą ducha. Będzie nam Ciebie brakowało” – napisał Krzysztof Ziemiec żegnając zmarłego Jacka Kisielewskiego.

Reklama

Nie żyje Jacek Kisielewski

Wiadomość na temat śmierci Jacka Kisielewskiego została przekazana przez Program Trzeci Polskiego Radia za pośrednictwem konta na Facebooku.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Po walce z ciężką chorobą w niedzielę nad ranem zmarł Jacek Kisielewski, dziennikarz radiowej Trójki. Przez ostatnie lata Jacek był wydawcą programów informacyjnych i publicystycznych Programu Trzeciego. Pracował także w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia oraz Informacyjnej Agencji Radiowej – czytamy.

Był dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Przez kilkanaście lat pracował i współpracował z TVP S.A. Jako reporter, prezenter, wydawca. Poza pracą dziennikarską miał także pasję prowadzenia imprez muzycznych. Był klubowym didżejem. Miał 53 lata – poinformował Program Trzeci Polskiego Radia.

Źródło: Program Trzeci Polskiego Radia

Foto: Pixabay.com

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama