0

Szokująca informacja. Nie żyje znany polski dziennikarz

Reklama

Nie żyje Kacper Ruszczak Był dziennikarzem i pracownikiem działu marketingu Legii Warszawa. Miał 32 lata. O śmierci młodego dziennikarka poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych Grzegorz Sajór, dla którego Kacper był prywatnie siostrzeńcem.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje członek legendarnego polskiego zespołu

Reklama

Zmarłego dziennikarza w swoim poście na Facebooku wspomina Grzegorz Sajór. Ruszczak zasłynął z pewnej sytuacji, która miała miejsce osiem lat temu w trakcie meczu zwanego „Derbami Polski”, czyli Legia Warszawa kontra Lech Poznań.

Z relacji Sajóra wynika, że Ruszczak tak mocno był zaangażowany w śledzenie przebiegu spotkania, że w pewnym momencie zniszczył myszkę komputerową.

POLECAMY TAKŻE: Takiego wyniku PiS nie miało od dawna. Polityczne trzęsienie ziemi w nowym sondażu

–Pamiętacie dziennikarza Legia.com który zasłynął w 2015 roku rozwaleniem myszki od komputera bo takie emocje przeżywał podczas meczu Legia – Lech? Wtedy wszyscy o nim pisali…  To Kacper Ruszczak Mój siostrzeniec. Wielki kibic Legii. Ale wtedy fajnie zachował się też Lech Poznań, który wysłał Kacprowi nowiutką myszkę. Czy dotarła? Już nie pamiętam…  – napisał na początku wpisu Sajór.

Reklama

Nie żyje Kacper Ruszczak

Kacper Ruszczak zmarł 15 kwietnia w sobotę. Niestety było mu dane zobaczyć kolejne spotkanie między Legią Warszawa i Lechem Poznań, które odbyło się dzień po jego odejściu. 24 kwietnia Kacper Ruszczak skończyłby 33 lat.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Ale po co ja to wspominam? Bo dziś wieczorem, w przeddzień kolejnego meczu Legia – Lech mój siostrzeniec odszedł tam gdzie już nic nie boli i gdzie już nie ma cierpienia… 24 kwietnia skończyłby 33 lata… Odszedł w wigilię Niedzieli Miłosierdzia Bożego… Wierzę że Bóg okazuje mu właśnie swoje miłosierdzia i przyjmie Go do siebie…. Kacper. To nie tak miało być… Byłeś tak mądrym człowiekiem! Mogłeś mieć wszystko… Ale życie obeszło się z Tobą okrutnie. – czytam

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Nikt by nie dał rady. Dziękuję że mogłem dziś wieczorem z Tobą ostatni raz porozmawiać. Ostatni… To brzmi jak nieprawdziwy film. Kacper…. Dziadek Staś już czeka na Ciebie… Żegnaj! – napisał Grzegorz Sajór.

Źródło: Sportowe Fakty WP

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności także śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama