0

Szokująca informacja obiegła media. Nie żyje gwiazdor znanego polskiego programu

Reklama

Przykra informacja obiegła media — nie żyje Piotr Zabawski, który był jednym z uczestników popularnego programu emitowanego na antenie telewizji Polsat – „Ninja Warrior Polska”. Wiadomość o śmierci Piotra Zabawskiego przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych „Biegun Ninja Team” i również telewizja Polsat na swojej stronie internetowej.  

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Reklama

Piotr Zabawski zasłynął w mediach z udziału w trzeciej edycji programu telewizji Polsat „Ninja Warrior Polska”. Zabawski był wielkim miłośnikiem sportu. Osobiście trenował m.in. biegi z przeszkodami.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Trzykrotnie, w piątym, szóstym oraz ósmym sezonie, mierzył się z torem programu „Ninja Warrior Polska”. Wiadomość o śmierci Piotra Zabawskiego przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych „Biegun Ninja Team” i również telewizja Polsat na swojej stronie internetowej.

Z przekazanych informacji wynika, że Piotr Zabawski zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło 6 października na obwodnicy Kościana. Uczestnik programu „Ninja Warrior” miał 40 lat. Zostawił żonę i syna.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

– Fatalną informację jako pierwsi przekazali w mediach społecznościowych członkowie „Biegun Ninja Team”, do którego należał Piotr Zabawski. Sportowiec zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło 6 października na obwodnicy Kościana. Miał 40 lat. Zostawił żonę i syna – poinformował Polsat.

Reklama

Nie żyje Piotr Zabawski

Piotr Zabawski był pasjonatem sportu, trenował m.in. biegi z przeszkodami. Trzykrotnie, w piątym, szóstym oraz ósmym sezonie, mierzył się z torem programu „Ninja Warrior Polska”. W sieci pod informacją o jego odejściu napływają kondolencje ze świata sportu u telewizji – czytamy w dalszej części informacji zamieszczonej przez Polsat.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Pogrzeb Piotra Zabawskiego odbędzie się 17 października na warszawskich Powązkach Wojskowych o godzinie 14:00. Natomiast pochówek tego samego dnia o godz. 15:30 na cmentarzu prawosławnym na Woli – wynika z informacji Biegun Ninja Team zamieszczonych na Instagramie.

Źródło: Polsat, Instagram

Foto: Pixabay.com

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło także zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama