0

Szokująca informacja obiegła media. Nie żyje znany polski dziennikarz. Miał tylko 37 lat

Reklama

Smutna wiadomość obiegła media – nie żyje znany dziennikarz Przemysław Niedźwiecki, który na co dzień pracował na portalu Radia 90. Smutną wiadomość o śmierci dziennikarza przekazała rozgłośnia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów. Michał Rachoń zabrał głos w ważnej sprawie [WIDEO]

Reklama

Przemysław Niedźwiecki nie żyje. Dziennikarz zmarł w wieku zaledwie 37 lat. W Radiu 90 pracował jako reporter. Był również odpowiedzialny za przygotowanie cykli materiałów, m.in. „Ludzie z pasją”.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Współpracownicy wspominają Przemysława Niedźwieckiego, jako osobę, która z pasją rozmawiała ze słuchaczami. Na bieżąco starał się śledzić trendy w internecie i z pasją o nich opowiadał, przekonując do różnych rozwiązań. Kochał to co robił.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Z pasją rozmawiał z mieszkańcami regionu, z pasją planował a potem relacjonował nasze plenerowe spotkania ze słuchaczami, z pasją śledził trendy w Internecie i z pasją o nich opowiadał, przekonując do różnych rozwiązań – wyliczono w serwisie internetowym rozgłośni. – Lubił historię regionu, lubił o niej opowiadać, tak jak o swojej rodzinie, często opowiadał o Tłustomostach, o mamie, tacie, cytował rodzeństwo – czytamy.

Reklama

Nie żyje Przemysław Niedźwiecki

Wiadomość o śmierci dziennikarza pojawiła się w niedzielę na profilu „Radia 90” na Facebooku.

O godzinie 9.00 (w poniedziałek – red.) na antenie Radia 90 specjalne wydanie serwisu informacyjnego. Pożegnamy naszego kolegę. Przemek Niedźwiecki ostatni raz na antenie Radia 90 i specjalna muzyczna dedykacja dla Niego – czytamy na profilu Radia 90.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Nie wiem jak Cię pożegnać… Nie mam słów, współpracowaliśmy ze sobą blisko: dyskutowali, kłócili, krzyczeli, śmiali, żartowali… Mieliśmy przed sobą duży projekt, na ogromnych kartach papieru rozpisywaliśmy minusy i plusy…. Został tylko minus, jeden wielki… – stwierdziła Małgorzata Kmieciak w jednym z pożegnań dziennikarza na portalu radia.

Źródło: Wirtualne Media, Radio 90

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział także Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama