0

Szokująca śmierć Polki w Grecji. Ojciec kobiety postanowił przekazać nowe informacje

Reklama

Śmierć 27-letniej Anastazji odbiła się głębokim echem w Polsce i w Grecji. Teraz media informują o przetransportowaniu ciała młodej kobiety do Polski i słowach, które wypowiedziała tata zamordowanej Polki.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

Reklama

W zeszłym miesiącu media obiegła tragiczna informacja o odnalezieniu ciała 27-letniej Anastazji z Wrocławia, która pracowała w Grecji w jednym z tamtejszych hoteli. Razem z młodą kobietą był jej chłopak.

Praktycznie od samego początku głównym podejrzanym w sprawie jest pochodzący z Bangladeszu 32-letni mężczyzna, który prędko został zatrzymany przez grecką policję.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Tragedia młodej Polki rozpoczęła się w nocy z 12 na 13 czerwca. Poszukiwania 27-latki trwały przez sześć dni. Niestety, ciało Anastazji zostało znalezione 18 czerwca. Prędko po odnalezieniu ciała miejscowe służby podjęły kolejne działania w celu wyjaśnienia dokładnych okoliczności szokującej śmierci młodej Polki.

Reklama

Śmierć 27-letniej Anastazji

Ciało 27-letniej Anastazji jest już w Polsce. Ponownie głos w całej sprawie zabrał ojciec 27-latki w rozmowie z „Faktem”.

— Żona była w prokuraturze, pokazano jej ciało, po pewnych szczegółach rozpoznała Anastazję, nie mamy już żadnych wątpliwości, że to nasza córka – mówi „Faktowi” Andrzej Rubiński.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

– Prokurator powiedział, że możemy się zająć organizacją pogrzebu. Będziemy teraz szukać firmy pogrzebowej – dodaje tata Anastazji.

— Żeby to wszystko jakoś przetrwać, żeby to już było za nami, ten czas do pogrzebu jest najtrudniejszy – powiedział mężczyzna.

Można zakładać, że w ciągu najbliższych dni pojawi się także informacja dotycząca ostatniego pożegnania 27-letniej Anastazji o czym będziemy na bieżąco informować na łamach naszego portalu.

Źródło: Fakt

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama