0

Szokująca sytuacja na koncercie Kozidrak. Nagle padły wulgarne okrzyki (WIDEO)

Reklama

Beata Kozidrak była zaskoczona? W trakcie koncertu znanej piosenkarki ze strony widowni zaczęto skandować pewne wulgarne hasło.

POLECAMY TAKŻE: Znany aktor powiedział to Wojewódzkiemu prosto w twarz. Padły mocne słowa (WIDEO)

Reklama

W marcu bieżącego roku odbył się koncert Beaty Kozidrak w popularnym klubie muzycznym stodoła. Jednak w pewnym momencie ze strony zgromadzonej publiczności zaczęto skandować pewne wulgarne hasło.

POLECAMY TAKŻE: To już koniec. Gwiazda TVP wydała oświadczenie i odchodzi

Kontekst całej sytuacji nie jest do końca znany. Z informacji mediów wynika, że sama Beata Kozidrak wydawała się być zaskoczona z powodu reakcji widowni na jej koncercie.

Z relacji portalu internetowego Radia „Zet” wynika, że osoby zgromadzone na występie znanej piosenkarki w pewnym momencie go zakłócili za sprawą wykrzykiwanego hasła, które dotyczyło Prawa i Sprawiedliwości.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Chodzi dokładnie o wulgarne hasło, które bardzo często pada w trakcie antyrządowych demonstracji. Beata Kozidrak postanowiła nie dołączać do rozkrzyczanej publiki, ale też niespecjalnie uciszała zgromadzonych. Po upływie pewnego czasu skierowała do zgromadzonych kilka słów. Co dokładnie powiedziała?

Reklama

Beata Kozidrak i okrzyki w trakcie koncertu

No patrzcie, nie spodziewałam się, że teraz znowu aktualne. Ale ściany mają uszy. Znowu jakaś afera jest, ktoś nas podsłuchuje. Ale to było fajne, aż nóżka chodziła – mówiła ze sceny piosenkarka.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Piosenkarka w pewnym momencie zapytała zgromadzonych na koncercie, czy chcą tak żyć. Po chwili dodała, że wiedzą co mają robić. Z widowni słychać było słowa, że „pójść na wybory”.

Na temat Beaty Kozidrak było niedawno głośno nie za sprawą jej osiągnięć zawodowych, lecz pewnego skandalu, którego była głównym bohaterem. W 2021 roku Beata Kozidrak została zatrzymana przez funkcjonariuszy policji. Wówczas okazało się, że prowadziła swój samochód będąc pod wpływem alkoholu.

 

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama