0

Szokująca sytuacja na koncercie Kozidrak. Nagle padły wulgarne okrzyki (WIDEO)

Reklama

Beata Kozidrak była zaskoczona? W trakcie koncertu znanej piosenkarki doszło do zaskakującej sytuacji. W pewnym momencie widownia zaczęła skandować wulgarne hasła zaadresowane do Prawa i Sprawiedliwości. Jak w tej sytuacji zaregowała znana wokalistka?

POLECAMY TAKŻE: Na to czekali widzowie TVP. Legendarna polska gwiazda wróciła do Telewizji Polskiej (WIDEO)

Reklama

Kontekst całej sytuacji nie jest do końca znany. Z informacji mediów wynika, że sama Beata Kozidrak wydawała się być zaskoczona z powodu reakcji widowni na jej koncercie, który odbył się w klubie muzycznym stodoła.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Z relacji portalu internetowego radia „Zet” wynika, że osoby zgromadzone na występie znanej piosenkarki w pewnym momencie go zakłócili za sprawą wykrzykiwanego hasła, które dotyczyło Prawa i Sprawiedliwości.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

Chodzi dokładnie o wulgarne hasło, które bardzo często pada w trakcie antyrządowych demonstracji. Beata Kozidrak postanowiła nie dołączać do rozkrzyczanej publiki, ale też niespecjalnie uciszała zgromadzonych. Po upływie pewnego czasu skierowała do zgromadzonych kilka słów. Co dokładnie powiedziała?

Reklama

Beata Kozidrak i koncert w klubie Stodoła

– No patrzcie, nie spodziewałam się, że teraz znowu aktualne. Ale ściany mają uszy. Znowu jakaś afera jest, ktoś nas podsłuchuje. Ale to było fajne, aż nóżka chodziła – mówiła ze sceny piosenkarka.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Beata Kozidrak w pewnym momencie zapytała zgromadzonych na koncercie, czy chcą tak żyć. Po chwili dodała, że wiedzą co mają robić. Z widowni słychać było słowa, że „pójść na wybory”.

Na temat Beaty Kozidrak zrobiło się głośno w 2021 roku. Niestety w tym przypadku nie chodziło o dokonania artystyczne znanej piosenkarki. Kozidrak została zatrzymana przez policję. Okazało się, że prowadziła swój samochód będąc pod wpływem alkoholu.

 

Źródło: Radio Zet, Twitter

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama