0

Szokująca sytuacja z udziałem lubianego dziennikarza TVP. Nagle doszło do szarpaniny (WIDEO)

Reklama

Tomasz Wolny pojawił się w czwartek w nowym odcinku programu „Pytanie na śniadanie”. Znany dziennikarz występujący na co dzień na antenie Telewizji Polskiej postanowił odpowiedzieć o sytuacji, w której uczestniczył na jednej z ulic w Warszawie.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

Reklama

Tomasz Wolny to jeden z dziennikarzy Telewizji Polskiej. Widzowie programów emitowanych przez publicznego nadawcę mogą go kojarzyć przede wszystkim z wydań popularnego serwisu informacyjnego „Panorama” i również programu „Pytanie na śniadanie”. To właśnie na antenie ostatniego z nich postanowił opowiedzieć o sytuacji, która go spotkała w Warszawie.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Prowadzący „Panoramy” powiedział o pijanej kobiecie, która prowadziła samochód po Warszawie. Dziennikarz prędko zauważył, że coś jest nie tak. Auto miało poruszać się „zygzakiem”, co tym bardziej mogło pobudzić dziennikarza Telewizji Polskiej do reakcji.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Dziennikarz postanowił zajechać drogę kierowcy, a następnie skierować się w jego kierunku w celu zażegnania zagrożenia. Prezenter zdradził, że po otworzeniu drzwi pojazdu wyczuł zapach alkoholu. Zatrzymana kobieta na prośbę dziennikarza wysiadała z auta, a ten natychmiast zanurkował do środka, aby wyjąć z pojazdu kluczyki. Jednak okazało się, że kobieta nie jechała sama. Obok kierowcy siedział mężczyzna. W pewnym momencie wywiązała się szarpanina.

Reklama

Tomasz Wolny o zatrzymaniu kobiety i szarpaniny

Zajechałem kierowcy drogę, otworzyłem drzwi samochodu, który jechał przede mną, i powitał mnie zapach alkoholu. Nie miałem już wątpliwości, że sytuacja jest patowa i niebezpieczna. Poprosiłem panią, żeby wysiadła z samochodu, co też uczyniła. Szybko zanurkowałem po kluczyki i tutaj nastąpiła szarpanina z mężczyzną, który siedział obok. Doszło do wymiany fizycznej siły – powiedział Tomasz Wolny.

POLECAMY TAKŻE: Blanka opublikowała wzruszający post. „Nigdy tego nie zapomnę” (FOTO)

Kobieta miała przekonywać dziennikarza, że tego dnia nie spożywała alkoholu.

Pani przekonywała mnie, że piła wczoraj, a właściwie przedwczoraj, pokazywała dokumenty, że jest w Polsce legalnie. Potem doszło do szarpaniny o ten kluczyk. Pani pytała, ile mi zapłacić, mówiła, że jest matką trójki dzieci – relacjonował dziennikarz TVP.

Po przyjeździe funkcjonariuszy policji miało się okazać, że kobieta miała we krwi 2.6 promila alkoholu. Nagranie jest TU.

Źródło: Onet/Plejada

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama