0

Szokująca wiadomość. Nie żyje znana polska dziennikarka. Miała tylko 32 lata

Reklama

Nie żyje dziennikarka Justyna Miarecka. Wiadomość na temat śmierci kobiety przekazały media, a w tym portal halogorlice.info, gdzie Miarecka pracowała od 2017 roku.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Reklama

Wiadomość na temat śmierci dziennikarki pojawiła się na portalu halogorlice.info, gdzie Justyna Miarecka pracowała przez ostatnie lata. Kobieta prócz bycia dziennikarzem była również między innymi grafikiem, aranżer wystroju wnętrz i koordynator inicjatywy „Dziki Projekt”. W swoim życiu wielką miłością darzyła zwierzęta.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Justyna Miarecka: grafik, influencer, dziennikarz, architekt i aranżer wystroju wnętrz, koordynator inicjatywy „Dziki Projekt” oraz niezliczonych innych aktywności. Pomysłodawczyni większości formatów na naszym portalu oraz halorzeszow.pl. Kochała ponad wszystko zwierzęta, opiekowała się pieskami ze schroniska i niepełnosprawną kotką – wspomina dziennikarkę portal halogorlice.info.

Reklama

Nie żyje Justyna Miarecka

Justyna Miarecka zmarła w wielu zaledwie 31 lat. Przyczyna jej tak wczesnego odejścia na ten moment nie została podana do publicznej wiadomości. Portal halogorlice.info w komunikacie na temat śmierci dziennikarki wspomina ją jako osobę, która z wielkim zaangażowaniem pracowała i rozwijała lokalną stronę informacyjną. Mimo swoich wielu umiejętności i talentów pozostawała bardzo skromną osobą.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Justyna była niezastąpiona. Czasami żartowała, że portal to Jej dziecko i tak właśnie było. Szefowała nim wtedy, gdy tylko trzeba było wiedzy i kompetencji, i za to cenili Ją wszyscy. Przy całej aurze, jaką roztaczała, była osobą bardzo skromną – czytamy w publikacji portalu halogorlice.info.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

Na ten moment nie jest znana data pogrzebu Justyny Miareckiej. — O terminie pogrzebu będziemy informować, kiedy tylko zostanie wyznaczona – poinformował w tej sprawie serwis „Halo Gorlice”.

Źródło: Plejada – Onet, Halogorlice.info

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama