0

Szokująca wiadomość obiegła media. Nie żyje młody polski aktor

Reklama

Przykra wiadomość obiegła media – nie żyje młody polski aktor Dawid Konefał. Wiadomość o jego śmierci przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Teatr Bezpański, którego członkiem był od 2012 roku. Młody artysta zmarł w wieku zaledwie 32 lat. Przyczyna śmierci nie jest znana.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Reklama

Dawid Konefał dołączył do Teatru Bezpańskiego w 2012 roku. Następnie po sześciu latach kontynuował swoją przygodę z aktorstwem w Impro Silesia. Młody aktor jest wspomniany jako człowiek o nieprzeciętnym poczuciu humoru.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Zawsze starał się wychodzić poza wyznaczone schematy. Był człowiekiem, na którego zawsze można było liczyć – wspomina aktora Teatr Bezpański z Rudy Śląskiej.

Zmarł Dawid Konefał. Te słowa przychodzą nam z wielkim trudem, bólem i niedowierzaniem. Dawid – Dejwi – Kony był członkiem Teatru Bezpańskiego od 2012 roku. Przez 6 lat mieliśmy niebywałą przyjemność obserwować talent Dawida. Był człowiekiem o nieprzeciętnym poczuciu humoru, które uwielbialiśmy – czytamy na stronie Teatru Bezpańskiego z Rudy Śląskiej.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Zawsze gotowy na wszystko, zawsze wystający poza schematy, niezwykle inteligentny, zdolny i po ludzku życzliwy. Człowiek na którego zawsze można było liczyć. Żadna ze szkół teatralnych nie dała mu szansy, choć talentem obdzielić mógłby nie jedno miasto w tym województwie – czytamy.

Reklama

Nie żyje Dawid Konefał

Wiadomość o śmierci Dawida Konefała przekazał także teatr Impro Silesia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zmarły aktor był z tym miejscem związany niemal od początku. Najpierw uczestniczył w warsztatach, a po pewnym czasie sam poprowadził swoją własną grupę.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

Dawid był z nami praktycznie od początku. Najpierw jako uczestnik warsztatów ale bardzo szybko dał się poznać jako szalenie utalentowany człowiek i najpierw wskoczył na scenę, a niedawno poprowadził swoją pierwszą grupę jako trener – poinformowało Impro Silesia.

Tańczył, uprawiał sport, jarał się grami i był niesamowicie oczytany, ale przede wszystkim był Nasz! Nasz Dawid! Improwizować z nim na scenie to była czysta przyjemność – czytamy.

Źródło: Facebook, Plejada

POLECAMY TAKŻE:

Dramat wybitnego polskiego sędziego. Szymon Marciniak przerwał milczenie

Niesamowity występ Dody w TVP. „Przejdzie do historii” (WIDEO)

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legenda polskiego sportu

Szokujący wpis Magdaleny Ogórek. Tego nikt się nie spodziewał [FOTO]

Reklama