0

Szokująca wiadomość obiegła media. Nie żyje znany dziennikarz TVP

Reklama

Bardzo smutna wiadomość obiegła media – nie żyje Marcin Tomaszewski – znany polski dziennikarz. Smutną wiadomość o jego śmierci przekazał oddział Telewizji Polskiej w Bydgoszczy za pośrednictwem mediów społecznościowych i na łamach swojego portalu informacyjnego. W 2018 roku Rada Programowa TVP3 Bydgoszcz wyróżniła Tomaszewskiego tytułem „Talent Roku” Dziennikarz odszedł niespodziewanie. Miał zaledwie 47 lat.

POLECAMY TAKŻE: To może zaboleć Piotra Kraśkę. Wiadomości TVP nie odpuściły mu i pokazały to nagranie (WIDEO)

Reklama

Nasz redakcyjny kolega, Marcin Tomaszewski, odszedł niespodziewanie 4 maja w wieku 47 lat. Pamiętamy i pamiętać będziemy. Spoczywaj w spokoju – napisano na profilu TVP Bydgoszcz na Facebooku.

POLECAMY TAKŻE: Znany aktor powiedział to Wojewódzkiemu prosto w twarz. Padły mocne słowa (WIDEO)

Marcin Tomaszewski był dziennikarzem związanym przede wszystkim z oddziałem Telewizji Polskiej w Bydgoszczy, gdzie pracował od 18 lat. Dziennikarz na łamach portalu TV3 Bydgoszcz jest wspominany jako osoba bezustannie skupiona, zorientowana w bieżącej sytuacji społeczno-politycznej na świecie i również w Polsce.

POLECAMY TAKŻE: To już koniec. Gwiazda TVP wydała oświadczenie i odchodzi

Marcin Tomaszewski w TVP Bydgoszcz odpowiadał przede wszystkim za programy kulturalne, publicystyczne i również filmy oraz reportaże dotyczące historii między innymi Żołnierzy Wyklętych.

Reklama

Nie żyje Marcin Tomaszewski

Marcin Tomaszewski zmarł w wieku 47 lat. Dziennikarza Telewizji Polskiej wspominają również jego koledzy i koleżanki z pracy.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Ja Marcina zawsze podziwiałam, bo on był dla mnie chodzącą encyklopedią. Miałam poczucie, że Marcin zna odpowiedzi na wszystkie pytania. I to z różnej dziedziny. Można było z nim porozmawiać o tym, co się dzieje w sporcie, o tym, co się dzieje w świecie filmu – powiedziała Joanna Sikora, dziennikarka TVP3 Bydgoszcz cytowana przez portal.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Prywatnie Marcin Tomaszewski interesował się kinem i piłką nożną. Obie pasję starał się ze sobą łączyć.

Pasjonował się kinem i futbolem. I często udawało mu się łączyć te dwie rzeczy. Podczas festiwalu EnergaCamerimage rozmawiał z największymi gwiazdami kina jak równy z równym. Bo doskonale znał ich dorobek i doskonale znał się na kinie – wspomina Michał Adamski na łamach TVP3.

Źródło: TVP Bydgoszcz

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama