0

Szokująca wiadomość obiegła media. Nie żyje znany polski muzyk

Reklama

Bardzo smutna wiadomość obiegła media — nie żyje Włodzimierz Hechłacz. Wiadomość na temat jego śmierci przekazał piosenkarz popularnego zespołu „Ich Troje” – Michał Wiśniewski. Włodzimierz Hechłacz zmarł w wieku 59 lat. Muzyk był autorem słów i muzyki do utworu „Wab milion bab”, który śpiewał Michał Wiśniewski. 

POLECAMY RÓWNIEŻ: Na to czekało wielu widzów TVP. Michał Rachoń przekazał ważną wiadomość [FOTO]

Reklama

Włodzimierz „Woody” Hechłacz zmarł 1 września. Muzyk był związany ze Zduńską Wolą. Był założycielem zespołu NieBoNie, który powstał w 1999 roku. Na jego koncie są takie piosenki jak: „Luz a’la Lata Sześćdziesiąte”, „Panie Prezydencie, Panie Kardynale”, czy również „Tyle Radości w Nas”. Wiadomość o śmierci Włodzimierza Hechłacza podał między innymi znany piosenkarz Michał Wiśniewski, który zasłynął z występów w zespole „Ich Troje”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Dzisiaj pożegnaliśmy Włodka Hechłacza, autora tekstów 'Wab milion bab’ czy 'Papierosy, wóda, se*’. Piosenek, które przewijały się na moich płytach. Napisał ich oczywiście całą masę. Los chciał, że bardzo młodo odszedł – powiedział Michał Wiśniewski na początku nagrania, które pojawiło się na jego Instagramie.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Włodzimierz „Woody” Hechłacz był nie tylko muzykiem. Pracował także jako nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli. Był dodatkowo tłumaczem przysięgłym.

Reklama

Nie żyje Włodzimierz Hechłacz

Nie wypada tak mówić o pogrzebach. Ale zrobiło to na mnie dzisiaj olbrzymie wrażenie. Bo byłem na wielu pogrzebach znanych osób i nigdy w życiu nie widziałem tak pięknego pogrzebu. (…) Żegnało go bardzo wielu ludzi. Morze kwiatów. Przepiękna pogoda. Było bardzo wielu smutnych ludzi, którzy chyba zdawali sobie, że coś stracili – mówił wokalista zespołu „Ich Troje”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Pogrzeb Włodzimierza Hechłacza odbył się 6 września. Po nabożeństwie ciało muzyka spoczęło na cmentarz przy ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli.

Źródło:, Nasze Miasto Zduńska Wola, Interia Muzyka

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość także dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz także nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama