0

Szokująca wpadka na antenie TVP. Widzowie tego się nie spodziewali (WIDEO)

Reklama

Łukasz Nowicki doprowadził do wpadki na antenie TVP w trakcie trwania programu „Pytanie na śniadanie”. Dziennikarz, który z Telewizją Polską jest związany od wielu lat w pewnym momencie zdecydował się na bardzo zaskakujący ruch, których mógł niejedną osobę oburzyć. Po pewnym czasie wrócił do tego zdarzenia w jednym z wywiadów.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Reklama

„Pytanie na śniadanie” to jeden z najbardziej popularnych programów śniadaniowych w Polsce. Jego emisja od wielu lat odbywa się na antenie Telewizji Polskiej. Prowadzącymi program są dobrze znane i lubiane gwiazdy występujące na co dzień również w innych przedsięwzięciach publicznego nadawcy.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

Jedną z takich osób jest Łukasz Nowicki, który na antenie TVP prowadzi także dobrze znany teleturniej „Postaw na milion”, w którym jego uczestnicy mogą wygrać nawet milion złotych.

Łukasz Nowicki najczęściej na antenie „Pytania na śniadanie” pojawia się w duecie z Idą Nowakowską. W trakcie jednego z odcinków programu śniadaniowego doszło do zaskakującej sytuacji. Miała ona miejsce w 2020 roku, lecz do dziś jest przypominana gwiazdorowi publicznego nadawcy. Łukasz Nowicki nagle rzucił bułki, które leżały przed nim na talerzu w trakcie nagrywania odcinka „Pytanie na śniadanie”.

Reklama

Wpadka w TVP

Łukasz Nowicki, co pewien czas wraca do sytuacji związanej z wyrzucaniem bułek. W jednym z wywiadów powiedział, że był to dla niego świetny żart, lecz innego zdania była część widowni, która negatywnie przyjęła zachowanie znanego prowadzącego Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Jeżeli wiem, że robię program dla miliona, czy dwóch milionów osób i duża część z tych osób czuje się urażona, to chyba mój żarcik nie był dobry. Tak było z bułkami. Ja uważam, że to był świetny żart, ale co z tego, że ja tak uważam. On zranił uczucia wielu osób i w związku z tym ten żart był zły – wspominał w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Źródło: wp.pl, YouTube

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama