0

Szokujące nagranie gwiazdy TVN. Sprawa trafiła na policję (FOTO)

Reklama

Gwiazda TVN może mieć niemałe problemy. Małgorzata Ohme to gwiazda stacji telewizyjnej TVN, która również jest psychologiem. Na antenie komercyjnej stacji telewizyjnej pełni obowiązki prowadzącej program śniadaniowy „Dzień dobry TVN”.

POLECAMY TAKŻE: Rzecznik Straży Granicznej skomentowała wyrok ws. Barbary Kurdej-Szatan

Reklama

Teraz na jej temat jest głośno za sprawą nagrania, które postanowiła zamieścić na swoim koncie na Instagramie. O co dokładnie chodzi?

Małgorzata Ohme jest psychologiem, lecz dużą popularność przyniosły jej występy w telewizji. Z informacji zamieszczonych na stronie Wikipedia.org możemy się dowiedzieć między innymi, że w 2019 roku współprowadziła reality show Big Brother. Z kolei we wrześniu tego samego roku dołączyła do obsady prowadzących program śniadaniowy „Dzień dobry TVN”. Jej profil na Instagramie akrualnie posiada 122 tysięcy obserwatorów.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

To właśnie za jego pośrednictwem gwiazda komercyjnej stacji telewizyjnej zamieściła nagranie, które zebrało negatywne komentarze. Małgorzata Ohme opublikowała krótkie nagranie, na którym prowadzi samochód, jednocześnie nagrywając Instastory dla swoich fanów. To jednak nie koniec, bo gwiazda komercyjnej stacji w trakcie jazdy trzymała na kolanach swojego psa.

Reklama

Kłopoty gwiazdy TVN

Sprawa została nagłośniona przez inną influencerke – Niewyparzoną Pudernice, która na swoim instastory nie kryła oburzenia z powodu zachowania prowadzącej „Dzień dobry TVN”.

POLECAMY TAKŻE: Rzecznik Straży Granicznej skomentowała wyrok ws. Barbary Kurdej-Szatan

Małgorzata Ohme, poważnie? Telefon w ręku, pies na kolanach, instastory! Ja serio już nie wiem, co powiedzieć… Dzień dobry TVN może jakaś kampania społeczna z prezenterką?” – napisała kobieta za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Z dalszych informacji „Niewyparzonej Pudernicy” wynika, że sprawa została zgłoszona na policję.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Ponieważ Małgorzata Ohme widziała moje InstaStories, ale jej jedyną reakcją było usunięcie filmu ze swojego profilu, złożyłam zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia – poinformowała kobieta.

Screen: Instagram

Screen: Instagram

Małgorzata Ohme

Źródło: NaTemat, Instagram

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama