0

Szokujące nagranie Jandy z Lisem. Tego nikt się nie spodziewał [WIDEO]

Reklama

Krystyna Janda udzieliła wywiadu dla Tomasza Lisa. Do rozmowy doszło na kanale dziennikarza, który jest dostępny na platformie YouTube. W jego trakcie padły bardzo mocne słowa ze strony aktorki pod adresem aktualnie rządzącego Prawa i Sprawiedliwości.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Reklama

Tomasz Lis przez wiele lat był dziennikarzem występującym w największych stacjach telewizyjnych w Polsce. Prowadził na ich antenie programy, które cieszyły się sporą popularnością. Dodatkowo do niedawna wykonywał obowiązki redaktora naczelnego Newsweek Polska. Jednak od pewnego czasu głównym miejscem, gdzie można zapoznać się z bieżącą pracą dziennikarza jest jego kanał na platformie YouTube.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

To właśnie tam dziennikarz wstawia nagrania, gdzie odnosi się do bieżących wydarzeń dotyczących kraju i również rozmawia ze swoimi gośćmi z różnych środowisk. Na jego kanale publikowana jest między innymi serial nosząca tytuł „Jeden na Jeden”, w której ostatnio udział wzięła znana polska aktorka Krystyna Janda. W trakcie rozmowy padły tematy polityczne i słowa, które niejedną osobę mogły zszokować.

Reklama

Krystyna Janda u Tomasza Lisa

Krystyna Janda była ostatnim gościem Tomasza Lisa na jego kanale na YouTube w cyklu „Jeden na Jeden”. W trakcie wywiadu aktorka powiedziała, że jej matka zmarła z powodu aktualnie rządzącej w Polsce partii politycznej.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Ja myślę, że PiS zabił kilka osób. Moja matka umarła przez PiS. W pewnym momencie zrobił się guz i już tego nie wytrzymała. Wielu ludzi przeżywa to tak głęboko. Moja matka spędzała ostatni rok życia cały czas przed telewizorem, denerwując się do tego stopnia, jakby nie mogąc się pogodzić ze wszystkim, co słyszy, że moim zdaniem niestety umarła od tego — powiedziała aktorka w programie Tomasza Lisa „1na1”.

W trakcie rozmowy padł także temat tegorocznych wyborów parlamentarnych.

Boję się 15 października jak ognia. Jeżeli przegramy, to ja zostaję sama, udaję się na wewnętrzną emigrację. Nie mogę tak żyć, nie mogę swojego życia zamieniać w kloakę. Nie chcę. Ja się tak boję. Czuję się, jakby 15 października była jakaś poważna operacja i nie wiadomo, czy przeżyjemy — mówiła.

Źródło: Onet, YouTube

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama