0

Szokujące wyznanie gwiazdy TVP. „Przebyłam cztery operacje”

Reklama

Pola Gonciarz to jedna z serialowych gwiazd TVP. Na antenie publicznego nadawcy młoda aktorka gra w serialu „Na dobre i na złe”, gdzie wciela sie w postać Blanki. Teraz w wywiadzie dla „Fakt” postanowiła powiedzieć między innymi o problemach zdrowotnych.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Reklama

Pola Gonciarz to aktorka młodego pokolenia. Artystka w tym roku ukończyła aktorstwo (Aktorstwo (specjalność: Aktorstwo i Wokalistyka) w Akademii Teatralnej w Warszawie. Ma również na swoim koncie wyróżnienie dla zespołu aktorskiego spektaklu „Bliżej Chmur. Zaraz spadam” na 40. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Aktorka od dawna pojawia się w jednym z najbardziej kultowych seriali Telewizji Polskiej – „Na dobre i na złe”.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

To tam wciela się w rolę Blanki – córkę Wiktorii Consalidy. Jednak nie jest to jedyna produkcja, w której mogli ją zobaczyć widzowie. Młodą aktorka zagrała także w serialach: Komisarz Alex, Komisarz Mama i Mój Agent. Gonciarz otrzymała również angaż w filmach: Asymetria i Wesele.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Teraz aktorka udzieliła wywiadu dla „Fakt”. Wyznała w nim między innymi, że w trakcie szkolnych lat przyszła aż cztery operacje.

Reklama

Gwiazda TVP Pola Gonciarz o operacjach

Jak byłam dzieckiem, to myślałam, że będę tańczyć i bardzo długo myślałam, że to będzie mój zawód. Później w szkole przebyłam cztery operacje, bo wypadła mi rzepka w kolanie podczas tańca klasycznego, więc miałam dwie operacje na kolano, a potem miałam za długą kość w nodze więc jeśli chciałam stawać na pointy to musieli mi ją spiłować – powiedziała aktorka.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Okazało się też, że mam jakieś kotwiczki w biodrze i nie mogłam przenosić nogi z lewej na prawą wysoko w balecie Musieli mnie trochę ponaprawiać, żebym mogła robić to co kocham. Ostatecznie zrozumiałam, że świat jest bardzo duży i ma bardzo wiele możliwości i nie muszę się skupiać tylko na tej jednej dziedzinie – dodała.

Źródło: Fakt

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama