0

Szokujące zaginięcie Polki w Grecji. Pojawiły się nowe informacje

Reklama

Zaginięcie 27-letniej Anastazji Rubińskiej. Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wydało oświadczenie. Co z niego wynika?

POLECAMY TAKŻE: Jarosław Jakimowicz stracił pracę w TVP. Pojawiły się zaskakujące informacje

Reklama

Dramat 27-letniej Polki miał się rozpocząć w  poniedziałek 12 czerwca. To właśnie tego dnia Anastazja Rubińska pracująca w hotelu na greckiej wyspie Kos miała się udać ze znajomymi na imprezę.

Około godziny 22:00 zadzwoniła do swojego chłopaka, aby go poinformować o tym, że zostanie odwieziona na motocyklu. Niedługo później kobieta udostępniła swojemu chłopakowi lokalizację z próbą o jej odebranie.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Mężczyzna pojechał do wskazanego miejsca, lecz tam nikogo nie zastał. Nie udało mu się ponownie skontaktować z 27-latką. Z informacji podanych przez media wynika ponadto, że 28-latek zlokalizował telefon kobiety, który miał się znajdować 5.5 km od lokalizacji, w której miała na niego czekać.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów. Michał Rachoń zabrał głos w ważnej sprawie [WIDEO]

Następnego dnia chłopak Anastazji Rubińskiej zgłosił sprawę miejscowym służbom. Policja zatrzymała w sprawie pięciu obcokrajowców. Czterech z nich zostało szybko wypuszczonych po przesłuchaniu. Jeden z nich miał zeznać, że odbył z Polką stosunek, a następnie ją zostawił i wyszedł. Policja nie znalazła jednak Anastazji Rubińskiej we wskazanym miejscu.

Reklama

Zaginięcie 27-letniej Anastazji Rubińskiej: Oświadczenie MSZ

Z informacji polskich mediów wynika, że sprawa zaginięcia 27-letniej Polki jest jednym z głównych tematów w Grecji. O komentarz w tej sprawie polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych poprosił portal „Wirtualne Media”.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

– Konsul w Atenach pozostaje w stałym kontakcie z miejscowymi służbami prowadzącymi poszukiwania oraz rodziną zaginionej osoby – podkreślono w lakonicznym oświadczeniu polskiego resortu spraw zagranicznych.

Źródło: wp.pl, Wprost

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział także Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama