0

Szokujący wpis Tomasza Lisa ws. małego Kamila. Znany polski bokser nie wytrzymał (FOTO)

Reklama

Tomasz Lis niedawno za pośrednictwem swojego konta na Twitterze opublikował wpis, który zebrał niejedną negatywną ocenę i komentarz. Chodzi dokładnie o post dotyczący 8-letniego Kamila z Częstochowy, który zmarł w poniedziałek. Dziecko wcześniej było katowane przez swojego ojczyma. Jeden z komentarzy w tej sprawie pod wpisem Tomasza Lisa opublikował Marcin Najman. 

POLECAMY TAKŻE: Jan Englert usłyszał szokującą diagnozę. Poruszające słowa znanego aktora

Reklama

Tragedia, do której doszło w Częstochowie wstrząsnęła całą Polską. Dramat małego Kamilka z Częstochowy, który zmarł na początku bieżącego tygodnia w wieku zaledwie 8 lat do dziś generuje wiele pytań przede wszystkim o to, jak mogło dojść do tak niewyobrażalnego dramatu małego i niewinnego dziecka, przed którym było jeszcze całe życie.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Temat jest do dziś szeroko komentowany. Na ten temat wypowiadają się nie tylko zwykli Polacy, lecz również politycy i osoby dobrze znane z mediów.

Jeden z komentarzy w tej sprawie niedawno opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych znany dziennikarz i były redaktor naczelny Newsweek Polska — Tomasz Lis. Niestety wpis mężczyzny wywołał niejedną negatywną ocenę i komentarz.

Reklama

Tomasz Lis o śmierci 8-letniego Kamila i reakcja Najmana

Tomaszowi Lisowi w przypadku jego omawianego wpisu najczęściej zarzucono łączenie polityki z olbrzymią tragedią, która dotknęła 8-letniego Kamila.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Zakatowanego ośmiolatka Kaczyński już nie uratuje przed se**ualizacją. Gdzie było państwo PiS gdy dziecko można było ocalić przed katem i uratować przed śmiercią? – napisał niedawno za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Tomasz Lis.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca sytuacja w programie TVP. Prowadzący nagle pokazał wymowny gest (WIDEO)

Na post byłego redaktora naczelnego Newsweek Polska odpowiedziało wiele osób. Jedną z nich jest były bokser i aktualnie zawodnik gal freak-fightowych Marcin Najman, który na co dzień mieszka w Częstochowie, w której doszło do dramatu małego Kamila.

Człowieku nie rób polityki nad taką tragedią! Skąd Kaczyński miał wiedzieć ? Pracował w tej szkole czy w tej opiece społecznej? Zawinili ludzie ! Powinno się ich teraz surowo ukarać tylko cóż z tego jak to nie wróci życia temu chłopczykowi – napisał Marcin Najman.

Screen, Twitter – Marcin Najman

Źródło: Twitter, Fakt

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama