0

Tajner się wygadał? Chodzi o Dawida Kubackiego i jego żonę

Reklama

Apoloniusz Tajner udzielił wywiadu dla „Super Expressu”. Były prezes Polskiego Związku Narciarskiego powiedział między innymi, jak wyglądały początki dramatu Kubackiego oraz jego żony Marty.

POLECAMY TAKŻE: To nie koniec problemów aktora Jerzego S. Prokuratura podjęła stanowczą decyzję

Reklama

Dawid Kubacki w marcu zaskoczył wielu polskich kibiców za sprawą swojej decyzji o rezygnacji z dalszych startów w Pucharze Świata. Jednak Prędko okazało się, że decyzja polskiego skoczka jest w pełni zasadna, ponieważ chodziło o jego żonę, która trafiła do szpitala.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Warto dodać, że Dawid Kubacki ostatni sezon Pucharu Świata miał bardzo dobry. 33-latek przez długi czas prowadził w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Z kolei w trakcie ostatnich mistrzostw świata w Planicy na dużej skoczni zdobył brązowy medal.

Polak miał spore szansę na to, aby cykl 2022/2023 zakończył w czołowej trójce PŚ, lecz jego nieobecność w ostatnich zawodach sezonu spowodowała, że Polak spadł ostatecznie na czwarte miejsce.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Dawid Kubacki prędko wyjaśnił swoją decyzję o rezygnacji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła – napisał Dawid Kubacki na Instagramie.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

– Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – podkreślił ówczesny wicelider Pucharu Świata.

Z kolei już w połowie bieżącego miesiąca Kubacki poinformował o powrocie jego żony do domu ze szpitala.

Reklama

Apoloniusz Tajner o dramacie Kubackich

Apoloniusz Tajner udzielił wywiadu dla „Super Expressu”. Były prezes Polskiego Związku Narciarskiego opowiedział między innymi, jak wyglądały początki dramatu Kubackiego oraz jego żony Marty. Tajner  powiedział również kilka słów w sprawie rezygnacji Kubackiego z udziału w ostatnich zawodach sezonu.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

– Jeżeli pojawia się sygnał, że znaleziono nieprzytomną żonę, która jest w szpitalu i szykuje się do przetransportowania do kolejnego szpitala, to w ogóle nie ma o czym rozmawiać. Rzuca się wszystko w tym momencie, priorytet jest jeden – wracam do domu. Raz, że trzeba się dziećmi zająć, dwa, że trzeba to wszystko zorganizować, trzy, że trzeba być przy żonie, która była wtedy nieprzytomna – stwierdził były prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

– Gdyby zrobił inaczej, można by dyskutować. Nie w takiej sytuacji. W mojej mentalności nie mieści się inne zachowanie. Tylko tak mógł zrobić i tak zrobił.

Źródło: Super Express, Sport.pl

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama