0

Tak na złoto Piotra Żyły zaregowała jego ukochana. Niesamowita reakcja hitem internetu (FOTO)

Reklama

Piotr Żyła w sobotę ponownie został mistrzem świata na normalnej skoczni. Polakowi udało się powtórzyć sukces z Oberstdorfu sprzed dwóch lat. Media obiegła reakcja Marceliny Ziętek – partnerki polskiego mistrza.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Reklama

Skoki narciarskie to już od wielu lat główna dyscyplina sportowa Polaków w trakcie zimy. Największe sukcesy w niej pod biało-czerwonymi baranami rozpoczął przed ponad dwudziestoma laty Adam Małysz. Teraz dziedzictwo polskiego orła z Wisły godnie starają się kontynuować jego następcy, którymi są Dawid Kubacki, Piotr Żyła i również Kamil Stoch.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

Drugi z nich w weekend pokazał, że mimo 36-lat w dalszym ciągu potrafi zaskoczyć swoich przeciwników. Skoczek z bardzo pozytywnym usposobieniem w sobotę dokonał wręcz niemożliwego. W trakcie zawodów na normalnej skoczni po pierwszej serii zajmował odległe 13. miejsce. Jednak wszystko zmienił skok Polaka w drugiej serii, który w dodatku okazał się być rekordem obiektu.

Piotr Żyła zdobył drugi raz w swojej karierze złoty medal mistrzostw świata na normalnej skoczni. Wielu kibiców nie kryło z tego powodu swojej radości – mowa tu również o największym kibicu polskiego mistrza.

Reklama

Piotr Żyła i reakcja partnerki

Piotr Żyła jest w związku z Marceliną Ziętek. Miłość polskiego skoczka dopingowała go w trakcie zawodów w Planicy. Po zakończeniu konkursu kobieta postanowiła podzielić się swoją radością za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie opublikowała nagranie.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Ale jestem dumna, kochanie” – napisała kobieta, zamieszczając nagranie, na którym widać, jak bardzo jest wzruszona z powodu olbrzymiego sukcesu Piotra Żyły. (Zdjęcie poniżej).

Piotr Żyła po sobotnich zawodach na normalnej skoczni pojawił się na drugi dzień w rywalizacji miksów. Reprezentacja Polski składająca się ze skoczków i skoczkiń ostatecznie zajęła dopiero 8. miejsce. Wygrały Niemcy przed drugą Norwegią i trzecią Słowenią.

Instagram: Marcelina Ziętek, Screen

Źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama