0

Tak TVP pożegnało Fernando Santosa. Nagranie hitem internetu [WIDEO]

Reklama

Fernando Santos przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski. Decyzja w tej sprawie została ogłoszona w środę w oficjalnym komunikacie wydanym przez Polski Związek Piłki Nożnej. Teraz w sieci na jednym z profili Telewizji Polskiej w mediach społecznościowych pojawiło nagranie dotyczące byłego selekcjonera kadry biało-czerwonych.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Reklama

Fernando Santos miał być powiewem świeżości w szeregach reprezentacji Polski i jej nowym sternikiem, który poprowadzi biało-czerwonych przez fazę eliminacji do Euro 2024, a następnie na samym turnieju przedstawi nowy obraz naszej kadry narodowej. Dziś już jednak wiemy, że do tego nie dojdzie.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Fernando Santos w roli selekcjonera reprezentacji Polski wystąpił w sześciu spotkaniach. Wygrał trzy z nich: z Albanią (1:0) i Wyspami Owczymi (2:0) w eliminacjach Euro 2024 oraz z Niemcami (1:0) w sparingu. Niestety Portugalczyk odniósł tyle samo porażek za swojej kadencji — 1:3 z Czechami, 2:3 z Mołdawią, 0:2 z Albanią.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Nie ulega wątpliwości, że wszelkie wątpliwości w kwestii dalszej współpracy PZPN z Sousą rozwiał ostatni mecz reprezentacji Polski z Albanią, który zakończył się porażką i znaczącym ograniczeniem szans na zakwalifikowanie się na Euro 2024 drogą eliminacji. Na dodatek nie wszystkim przypadły do gustu zachowania Fernando Santosa w trakcie konferencji prasowych.

Reklama

Fernando Santos i nagranie od TVP

Po niedzielnym meczu reprezentacji Polski z Albanią nie brakowało komentarzy, że współpraca z Fernando Santosem powinna zostać zakończona. Wskazywano przy tym często na brak rozwoju przez ostatnie dziewięć miesięcy i także brak pomysłu na przyszłość w kontekście kadry narodowej.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

W internecie pojawiło się nagranie opublikowane przez profil TVP Sport na Facebooku. W jego opisie możemy przeczytać: — Panie Santos, pański trud skończony…– napisał autor publikujący nagranie z już byłym selekcjonerem reprezentacji Polski. Nagranie na samym Facebooku zebrało 500 tysięcy wyświetleń.

Aktualnie ruszyła giełda nazwisk ewentualnych następców Fernando Santosa. Najczęściej padającymi kandydatami są: Marek Papszun, Michał Probierz, Maciej Skorża i również Jan Urban. Być może któryś z wymienionych trenerów poprowadzi biało-czerwonych w meczach rewanżowych z Czechami, Wyspami Owczymi i Mołdawią.

Źródło: TVP Sport

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama